Conor McGregor i Nate Diaz w ostrej słownej szermierce

Esther Lin, MMA Fighting

Rywalizacja pomiędzy Conorem McGregorem i Natem Diazem rozgorzała na nowo w środę na Twitterze, kiedy to obydwaj panowie kolejny raz zaczęli sobie wzajemnie dogadywać.

Conor McGregor (22-5 MMA, 10-3 UFC) i Nate Diaz (20-12 MMA, 15-10 UFC), którzy mają za sobą jedne z najbardziej godnych uwagi dwóch walk w historii UFC, podzielili się po jednym zwycięstwie i pokazali, że nadal mają chęć na trylogię.

Wymiana zdań została wywołana przez McGregora, który po rzuceniu pomysłu, że jego oczekiwana walka w trylogii z Dustinem Poirierem tego lata powinna być o niestandardowy pas. Przy okazji uderzył w Diaza i tytuł „BMF”, o który Nate walczył z Jorge Masvidalem na UFC 244.

„Czy to nie jest szalone! Kto jest prawdziwym skur****em ? Poszedłbym w górę dwie dywizje wagowe na tydzień przed walką, aby się z nim zmierzyć. Bez wahania. Prosto do mojego samolotu. Przez boczne drzwi. Niespodzianka, niespodzianka.”

„Nie możesz nazywać zwykłych łodzi jachtami.

Retoryka rozprzestrzeniająca się w tym biznesie jest czasami haniebna. „Nate imprezował na jachcie w Cabo”.

Chcę zobaczyć ten „jacht”.

W tym czasie walczył o 20 tysięcy. 20 tys. za show. 20 tys. wygranej to jego dokładna wypłata.”

Diaz odparł na „The Notorious’owi”, używając wulgarnego języka i mówiąc Irlandczykowi, że powinien skupić się na walce z Poirierem, który znokautował McGregora na UFC 257 w styczniu.

„Kto bez wahania poszedł dwie kategorie wagowe do góry na pół dnia przed walką i nie promował tego tylko po prostu to zrobił, bo nie jestem suką, jak to jest Conor, je**ć cię.

Cokolwiek myślisz, że zrobiłeś, zostało już zrobione przez prawdziwego Gangstera.

Postaraj się nie dać się skończyć po raz kolejny.”

Sprzeczka przenosiła się na ogólną rozmowę o walce i zawierała kilka osobistych wycieczek.

„Walka wstępna na Facebooku, to jest to gówno? Kim do ku**y jest Rory Mark Ham? 177? 😂😂😂”

„I nie martw się o moją następną walkę brachu. Ty i twoja twarz wiecie jaki jestem, kiedy znowu się rozkręcę.”

Nate Diaz odgryzł się w następujący sposób.

„Nie zapominaj, że Dustin cię upie***ił. Ale on się mnie boi. Obydwaj jesteście dziwkami.

Dodatkowo spoliczkowałem Kaboba, był przestraszony i nie miał odpowiedzi. On też cię miał.

Więc kto jest prawdziwym królem? Ja, suko, oto kto nim jest.

Król Nate 👑”

McGregor z kolei wyśmiał Diaza za jego porażkę z Masvidalem w walce o pas BMF.

„Niczego nie zapomniałem brachu i wkrótce się o tym dowiesz. I nie mów mi o małym policzku w bójce, miałem ich wszystkich uwięzionych myśląc, że są martwi. Jesteś królem niczego. Nie mogłeś nawet wywalczyć pasa, który dla ciebie zrobili, nie mówiąc już o jakimkolwiek innym.”

„Lol, ssiesz.”

„Tak. Duże cycki”

Podczas gdy McGregor ma walczyć z Poirierem na lipcowej gali UFC 264, Diaz właśnie ogłosił swój powrót do Oktagonu po raz pierwszy od 18 miesięcy. Spotka się z Leonem Edwardsem na gali UFC 262 w dniu 15 maja.

W zależności od wyników ich walk, trylogia między McGregorem i Diazem może być jednym z kolejnych pojedynków. Diaz wygrał pierwszy pojedynek przez poddanie na UFC 196 w marcu 2016 roku, podczas gdy McGregor wygrał przez większościową decyzję w rewanżu na UFC 202 w sierpniu 2016 roku.

Wyraźnie widać, że nadal obydwaj pałają do siebie nienawiścią, a ewentualny trzeci pojedynek jest wciąż oczekiwanym starciem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *