Conor McGregor i jego nowa rola menadżera sportu

Conor McGregor Instagram

Wydaje się, że możliwości i działania Conora McGregora są nieograniczone i trudno powiedzieć, gdzie są granice dla mistrza wagi lekkiej UFC, ponieważ za każdym razem wraca z kolejnym pomysłem łamiąc rekordy i schematy.

Po dwóch walkach z Natem Diazem, pojedynku z Eddie Alvarezem i zdobyciu tytułu mistrza wagi lekkiej oraz walce bokserskiej z Floydem Mayweatherem i wywołaniu chaosu na gali konkurencyjnej organizacji Bellator w Dublinie, Conor idzie dalej niczym taran. Jakby tego było mało McGregor domaga się udziałów w UFC i chce być włączony w skład współwłaścicieli.

Aktualnie Conor McGregor jest najbardziej rozpoznawalnym, najlepiej opłacanym zawodnikiem bijącym wszelkie rekordy również te nie związane z samą walką. Czy to się komuś podoba, czy nie jego nazwisko promuje teraz całe MMA, a on sam staje się coraz bardziej wpływową i majętną postacią.

Właśnie dlatego jest on doskonałym rzecznikiem nowego przedsięwzięcia w jakim bierze udział, a mianowicie chodzi o zarządzanie sportem i promocją sportowców.

McGregor umieścił na Instagramie wpis w którym ogłosił swoje nowe ambitne plany i przekazał wiadomość swoim kolegom sportowcom nie tylko z MMA, aby dołączyli do grupy Paradigm Sports Management zajmującą się promocją sportowców z takich dyscyplin jak MMA, Futbol, piłka nożna i koszykówka.

„Przyjdź zarobić prawdziwe pieniądze w @paradigmsm!

Widzimy, że sportowcy na co dzień nie są opłacani tak jak powinni i jest to cholernie przykre.

Sprawdź fakty i skorzystaj z programu. Jesteśmy tymi, którzy przyniosą ci kupę kasy w krótkim czasie.

Sprawdź naszą klientelę NFL, naszą klientelę MMA, naszą klientelę NBA, naszą klientelę MLB, WSZYSCY JESTEŚMY OPŁACENI!

Głoście to do wszystkich członków zespołu, szlifujcie dalej swoje umiejętności i kontynuujcie wspinaczkę, dotrzemy do was na każdy sposób!

Paradigm Sports i McGregor Sports!

Sięgnij po to i zbuduj swoje imperium!

G.P #GetPaid”

Wśród zawodników MMA będących pod opieką Paradigm SM są takie nazwiska jak: Conor McGregor, Michael Bisping, Jimi Manuwa, Megan Anderson, James Gallagher, Stephen Thompson, Tony Ferguson, Chris Weidman, Rico Verhoeven, Lorenz Larkin, Gunnar Nelson oraz wielu innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.