Conor McGregor i jego groźby śmierci skierowane do Dustina Poiriera i jego żony

Stacy Revere/Getty Images

Conor McGregor zapowiadał przed trzecią walką z Dustinem Poirierem, że nie będzie już taki miły, jak przy okazji drugiej walki, ale tym razem McGregor przeszedł już chyba samego siebie i to w bardzo negatywnym sensie.

Pojawiło się nagranie wideo, na którym Conor McGregor grozi śmiercią Dustinowi i Jolie Poirier po przegranej przez TKO po kontuzji nogi na UFC 264.

McGregor (22-6 MMA, 10-4 UFC) i Poirier (28-6 MMA, 20-5 UFC) zmierzyli się po raz trzeci na gali w Las Vegas, po tym jak w dwóch poprzednich starciach podzielili się zwycięstwami.

Sobotnia trylogia na UFC 264 okazała się być kolejną szaloną, ale krótką walką. Conor McGregor dobrze rozpoczął walkę, wykorzystując kilka mocnych niskich kopnięć, ale nieudana próba gilotyny odwróciła losy pojedynku już po kilku minutach. Gdy Dustin Poirier znalazł się w górnej pozycji, zaczął okładać McGregora ciosami z parteru i prawie doprowadził do skończenia. Irlandczyk w końcu podniósł się do stójki, ale po chybionym ciosie cofnął się i skręcił kostkę, w wyniku czego złamał kość piszczelową. Walka została odwołana po tym, jak lekarz w klatce uznał, że „Notorious” nie jest zdolny do kontynuowania walki.

McGregor był ewidentnie sfrustrowany wynikiem i przystąpił do lżenia rywala podczas wywiadu po walce z Joe Roganem.

Teraz pojawiło się nowe nagranie pokazujące Conora McGregora grożącego, że zabije zarówno Dustina jak i Jolie Poirier „we śnie”, wykonując gest przykładania pistoletu do głowy.

„Otrzymasz to we śnie, we śnie będziesz martwy! Ty i twoja pani, to jeszcze nie koniec!”

To nie wszystko bowiem w poniedziałek późnym wieczorem były mistrz UFC w dwóch dywizjach przepuścił na Twitterze szaleńczy atak na Poiriera i jego żonę Jolie w serii tweetów, które zostały szybko usunięte.

Jeden z tweetów składał się z trzech zdjęć bez podpisu. Zawierał zrzut ekranu z Instagramu Mateusza Gamrota, na którym Poirier trzyma się za kostkę, zdjęcie uśmiechniętego Poiriera i jego córki Parker oraz ściśle przycięty kadr samej twarzy Poiriera z poprzedniego zdjęcia.

Następnie McGregor dodał kolejne wpisy o następującej treści:

„Jestem niebezpiecznym człowiekiem.”

„Gonezo”

„Jestem paskudnym kolesiem, gwarantuję ci.”

„Twoja żona jest twoim mężem.”

„Hej, chłopaki! Nie chcę kojarzyć żadnych negatywów z moją fundacją, więc chciałbym skorzystać z tej szansy, aby przeprosić za żonę Dustina, która próbowała wysłać mi prywatną wiadomość na Instagramie.”

McGregor przeszedł w niedzielę udaną operację nogi. Ze szpitala wysłał wiadomość wideo w innym tonie, choć nadal wyrażał frustrację z powodu wyniku trylogii.

Po powrocie do zdrowia i gotowości do powrotu do klatki, wszystkie strony, w tym prezydent UFC Dana White, wydają się być zgodne w kwestii zaplanowania czwartej walki między McGregorem a Poirierem.

White nie był jednak zachwycony słowami McGregora, które dotyczyły rodziny Poiriera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *