Conor McGregor do Nate’a Diaza: Zobaczymy się następnym razem

Conor McGregor Instagram
Conor McGregor Instagram

Conor McGregor nie powiedział wprost o rewanżu z Natem Diazem na UFC 200, ale wczoraj dał do zrozumienia, że może do tego dojść.

McGregor umieścił na swoim Instagramie zdjęcie na którym widać jak zadał mocny cios Diazowi w pojedynku na UFC 196 i podpisał je tak: „To był dobry cios. Podoba mi się. Zobaczymy się następnym razem.”

It was a good knock. Enjoy it. We’ll see the next time.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)

Nate Diaz rozpoczął w zeszłym tygodniu trasę spotkań z mediami podczas której świętował swoje zwycięstwo z Conorem McGregorem po przyjęciu pojedynku zaledwie na 11 dni przed galą. Diaz poddał McGregora przez duszenie zza pleców w drugiej rundzie.

Aktualnie mówi się dużo o pojedynku rewanżowym, który miałby się odbyć 9 lipca na UFC 200, ale UFC nie potwierdziła tego jeszcze oficjalnie.

Trener McGregora z SBG Ireland, John Kavanagh powiedział w Britain’s Daily Star, że UFC może podać oficjalną informację o rewanżu już wkrótce, a być może nawet w przyszłym tygodniu. Kavanagh odpowiedział również na krytykę osób, które uważają, że McGregor powinien najpierw bronić swojego tytułu mistrza wagi piórkowej. Ta walka według nich powinna się odbyć z Frankie Edgarem lub Jose Aldo na UFC 200.

„Ktokolwiek to jest, pewna grupa fanów odejdzie – powiedzą, „och nie chcę tamtego oglądać, chcę oglądać to.” Prawda jest taka, że kiedy przeminął trzy lub cztery lata i wszystko zostanie powiedziane i kiedy on podsumuje swoją karierę, to wszyscy zostaną poznani i każdy styl zostanie pokonany.”

Wracając jeszcze do zdjęcia umieszczonego przez McGregora, to Diaz nie był dłużny i sam wstawił na swoim Instagramie inne zdjęcie.

6 thoughts on “Conor McGregor do Nate’a Diaza: Zobaczymy się następnym razem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *