Conor McGregor: Byłem lepszy w parterze do momentu, w którym się zmęczyłem

sherdog.com
sherdog.com

Notorious pewny swoich parterowych umiejętności.

W pierwszej walce Nate’a Diaza (19-10, 14-8 w UFC, #4 w rankingu UFC) z Conorem McGregorem (19-3, 7-1 w UFC) nie brakowało akcji w parterze, w pierwszej rundzie Irlandczyk zdołał obrócić pozycje na ziemi po tym jak został obalony a następnie zadał kilka ciosów z góry. Z tego powody Conor jest niesamowicie pewny swojego parteru przed drugą potyczką z Amerykaninem.

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że on jest utalentowanym zawodnikiem, ale myślę, że w każdej grapplerskiej wymianie – do której doszło zanim ta lewa ręka doszła i się zmęczyłem – ja byłem lepszy. On przechwycił kopnięcie, obalił mnie. Ja go przesweepowałem i kontrolowałem z góry. Cała akcja przy siatce, on był skontrolowany. Czułem, że dominowałem w każdej parterowej wymianie zanim trafił mnie lewą i się wypompowałem.

Mimo to McGregor docenił umiejętności Nate’a.

Ale trzeba przyznać, że było wiele umiejętności w jego przejściu do dosiadu i próbie gilotyny. To były wysokie umiejętności, ale ja j również jestem pewny swojego jiu-jitsu.

Czy w sobotę będziemy mogli zobaczyć akcję w parterze? Czy może walka będzie toczyć się tylko w stójce? Odpowiedź poznamy w niedzielę rano – ostatnia walka UFC 202 odbędzie się około godziny 6:00 czasu polskiego.

7 thoughts on “Conor McGregor: Byłem lepszy w parterze do momentu, w którym się zmęczyłem

 1. Zazdrosc i zawisc mc grogora
  Sprawi ze bedzie to jego zmora
  W klatce sie wszystko zweryfikuje
  Cala kariere jego popsuje
  Jedna zas rada dla ciebie Conorze
  Nawet ten trash talk ci nie pomorze.
  Do zobaczenia w niedziele rano 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *