Conan Silveira o walce swojego podopiecznego z Jonem Fitchem

 

 „Dokonali zmian w rozpisce i teraz odbędzie się rewanż pomiędzy „Pitbullem”, a Jonem Fitchem. Thiago z natury jest sportowcem, więc musimy tylko dodać kilka drobnych poprawek w jego treningu, ale mimo wszystko jesteśmy gotowi. Nie zaskoczyło nas to, ponieważ takie rzeczy zdarzają się na okrągło, więc o takiej możliwość zawsze pamiętamy

– powiedział  Conan Silveira, jeden z liderów ATT, gdzie trenuje Alves nt. urazu kolana Almeidy, który zmusił go do wycofania się z walki na UFC 107 i do zakontraktowania przez UFC pojedynku Thiago Alvesa z Jonem Fitchem. Conan wspomniał jeszcze o miejscu Pitbulla w UFC:

„Nigdy nie myślałem, że Pitbull wypadł z czołówki najlepszych zawodników  kategorii do 170 funtów. Nie mogę powiedzieć, że z powodu porażki z GSP nagle przeszedł na środek kolejki do walki o tytuł, wciąż jest jednym z pretendentów. Jestem pewien, że zobaczycie zupełnie innego Alvesa. Wiem, że wygra – czuje głód walki ponieważ wie, że to uczyni go następnym do pojedynku o pas oraz ma pewne porachunki do dokończenia z Fitchem.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *