Coleman vs. Shogun II – przewidywanie wyniku

Pierwsza walka tych zawodników zakończyła się kontrowersyjnie. Mark “The Hammer” Coleman obalił Mauricio Shoguna, a ten upadając na mate złamał rękę.

Blisko po trzech latach, Coleman i Rua ponownie staną na ringu na przeciw siebie. Walka odbędzie się na sobotniej gali UFC 93. Poniżej przewidywany rezultat walki.

Kevin Burns: Shogun decydująco zwycięży.

Luigi Fioravanti: Shogun wygra przez poddanie (submission) lub TKO.

Jaime Fletcher: Myślę, że to będzie interesująca walka. Shogun jest dynamiczniejszy. Wydaje mi się, że Rua powróci głodny zwycięstwa. Shogun wygra przez TKO albo submission w pierwszej rundzie. Caleman nie będzie w stanie obalić Ruy i wykonać G&P.

Cung Le: Shogun przez TKO.

Shannon Gugerty: Shogun przez morderstwo!

Din Thomas: Kocham Colemana za jego lojalność i pasje do tego sportu, ale Mark miał już swój czas. Myślę, że Rua będzie zbyt dobry. Rua przez TKO.

Kit Cope: W klatce Coleman zdominuje Shoguna. Wiek jest jedyną przeszkodą na drodze do zwycięstwa z Shogunem.

Shawn Tompkins: Mark Coleman to zbyt wiele dla Shoguna. Walka zostanie przerwana w drugiej rundzie przez TKO.

Mike Whitehead: Shogun przez TKO.

John Hackleman: Shogun zwycięży kolanami.

Pete Sell: Shogun wygra przez nokaut.

Joe Stevenson: Postawie na Marka bo jest moim przyjacielem. W ostatniej walce Shogun nie udowodnił, że jest w stanie pokonać Marka.

Nick Thompson: Coleman zwycięży przez dziwną kontuzje Shoguna, albo Shogun wygra.

Zac George: Jeżeli Coleman będzie walczył w stójce to oberwie, a jeżeli poprowadzi walkę w parterze to przegra przez poddanie.

Jamie Varner: Shogun przez TKO.

Gabe Ruediger: Shogun powinien to wygrać. Coleman jest dobrym zapaśnikiem, ale nie przystosował się do innych płaszczyzn walki. Shogun zdominuje stójkę i parter.

James Thompson: Coleman dobrze wygląda. Bardziej pasuje mu kategoria półciężka. Ale postawie na Shoguna, jest bardziej wszechstronny.

Jonathan Goulet: Shogun znokautuje Colemana w trzeciej rundzie.

Randy Couture: Jeżeli Coleman będzie agresywny przez wszystkie trzy rundy to on zwycięży. Jeżeli zabraknie mu 'paliwa’ przegra w pierwszej rundzie.

Jason Lambert: Shogun przez KO.

Patrick Cote: Myślę, że Shogun zwycięży ten pojedynek! W pierwszym starciu przegrał pechowo, jeżeli będzie gotów na 100% zakończy pojedynek przed trzecią rundą.

Tekst tłumaczony z Sherdog.com.

A jak ty uważasz – kto wygra?

2 thoughts on “Coleman vs. Shogun II – przewidywanie wyniku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *