„Colby w to wchodzi, czy nie?” – Tyron Woodley oczekuje konkretów dotyczących walki na UFC 249

Stephen Maturen/Zuffa LLC/Zuffa LLC

Tyron Woodley jest jednym z kilku zawodników, którzy zaoferowali swoje usługi, aby uratować kartę walk gali UFC 249 i zawalczyć z Colbym Covingtonem w głównym pojedynku wieczoru. Były mistrz oczekuje jednak konkretnych decyzji i odpowiedzi.

Były mistrz wagi półśredniej UFC zabrał głos na Twitterze w sobotni wieczór, aby ogłosić, że rozmawiał ze swoimi menadżerami o swojej kandydaturze na uczestnika walki wieczoru na gali UFC 249 zaplanowanej w dniu 18 kwietnia.

„Chciałem tylko, żebyście wiedzieli, że wchodzę w UFC 249. Dałem mojemu zespołowi menadżerskiemu pozwolenie na to, aby działali w tej sprawie. Trenuję jak maszyna i jestem gotów przez kogoś przejść! UFC, jaka jest decyzja? Colby wchodzi w to czy nie? Chcecie pociągnąć za spust? Zostały dwa tygodnie.”

Karta UFC 249 potrzebuje walki wieczoru, ponieważ mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov oznajmił, że nie może opuścić Rosji ze względu na zakaz podróży w związku z pandemią koronawirusa. Nurmagomedov miał bronić swojego tytułu przed Tonym Fergusonem. UFC nie udało się znaleźć zastępcy dla „El Cucuy’a”, a ponadto gala wciąż nie ma ogłoszonej nowej lokalizacji.

Tyron Woodley (19-4-1 MMA, 9-3-1 UFC) miał walczyć z Leonem Edwardsem na gali UFC w Londynie 21 marca, ale gala została odwołana. Podobnie jak Nurmagomedov, Edwards nie jest w stanie opuścić rodzinnego kraju, jakim jest Anglia. Dlatego Woodley wyraził zainteresowanie walką z Colbym Covingtonem (15-2 MMA, 10-2 UFC) na kwietniowej gali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *