Colby Covington o dwóch twarzach Nate’a Diaza

sherdog.com

Colby Covington nie pozwala sobie na zniewagi ze strony Nate’a Diaza i twierdzi, że zawodnik ze Stockton jest dwulicowy.

Colby Covington ma w swojej kolejnej walce zmierzyć się o tytuł wagi półśredniej z mistrzem Kamaru Usmanem, ale jego trash talk nie kończy się na Usmanie. Chaos nigdy nie krył się z krytykowaniem kogokolwiek dlatego tym razem jego celem jest Nate Diaz.

Będąc gościem w BJPenn Radio, Covington stwierdził, że Diaz pokazuje drugą twarz przed kamerami:

„Nate Diaz, jego energia, nie jest tym samym facetem, co przed kamerami. Widziałem go poza kamerami, kiedy mówił – „Colby, hej bracie, szacunek. Jesteś twardy, człowieku”. I takie tam, ale przed kamerą chce mnie oszukać. Próbuje zachowywać się jak twardziel. W głębi duszy wie, że nie ma szans przeciwko mnie. Został zmieciony przez Dong Hyun Kima. Ja odprawiłem Dong Hyun Kima na emeryturę. Został zmieciony przez RDA. Zatłukłem RDA, zostawiłem go na śmierć. Nate Diaz jest małą suką. Wie, kto rządzi zachodnim wybrzeżem. To Colby Chaos Covington.”

Nate Diaz ma wrócić do Oktagonu 17 sierpnia po długiej przerwie. Zmierzy się z Anthonym Pettisem na karcie głównej gali UFC 241, która odbędzie się w Anaheim w Kalifornii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *