Colby Covington ledwie odszedł z American Top Team, a już pluje jadem na byłych kolegów i koleżankę

UFC

Colby Covington dopiero co ogłosił, że odszedł z American Top Team, a od razu przystąpił do ataku na byłych „kolegów i koleżankę” z drużyny.

Wkrótce po tym jak nazwisko Covingtona zostało usunięte z oficjalnej strony ATT, „Chaos” ujawnił w rozmowie z The Score MMA, że nie jest już członkiem klubu.

„Nie, nie jestem członkiem American Top Team w Coconut Creek. Jestem członkiem Colby Covington Incorporated. Jestem członkiem biznesu Colby’ego Covingtona, drużyny Colby’ego Covingtona. To wszystko. To jest teraz moja drużyna. Możesz kierować swoje skargi do mnie.”

Covington dodał również, że ma dobre relacje z właścicielem ATT Danem Lambertem.

„Nie ma między nami animozji ani nie żywię urazy do American Top Team czy Dana Lamberta. To tylko decyzja biznesowa i nic więcej.

Szanuję Dana Lamberta bardziej niż ktokolwiek inny na świecie. Ten facet będzie miał mój dozgonny szacunek. Jestem mu wdzięczny za wszystko. Dał mi szansę 10, 9 lat temu, po skończeniu studiów, możliwość trenowania w jego klubie, w American Top Team, na pełnym etacie, z pieniędzmi na jedzenie i miejscem do życia. Nigdy nie zostawił mnie na lodzie. Dał mi każdą możliwą okazję. Jestem bardzo wdzięczny za mój czas tam spędzony. Jestem wdzięczny za Dana Lamberta jako osobę.

Wszystkie dobre rzeczy kiedyś się kończą.”

Mimo, że nie ma zgrzytów między nim a Lambertem, Covington najwyraźniej cieszy się, że nie podlega już nowym zasadom, które niedawno zostały wprowadzone przez klub American Top Team wprowadził nową politykę „zakazu uprawiania trash talk’u” między zawodnikami, która uniemożliwiła Colby’emu Covingtonowi wdawania się w słowne przepychanki z innymi członkami z drużyny.

Jednak teraz, kiedy nie jest już związany z klubem, Covington szybko zaczął znowu atakować swoich byłych kolegów i koleżankę Joannę Jędrzejczyk, Dustina Poiriera i Jorge Masvidala.

„Wiele osób było wrażliwych, mianowicie „Doufus” Dustin (Poirier) i „Uliczny Judasz” (Jorge) Masvidal. Mieli uczucia. Nie chcą ze mną walczyć w klatce. Wolą iść płakać do Dana Lamberta i błagać go, by chronił ich cenne małe uczucia, bo jeśli będą ze mną walczyć w klatce, wiedzą, co się stanie. Wyrwę im kończyny.

Nie jestem w biznesie uczuć. Jestem w biznesie zarabiania pieniędzy. Jestem w biznesie Colby’ego Covingtona. Dlatego to była najważniejsza decyzja, którą podjąłem. Jestem teraz Colby Covington Inc. Nie jestem już związany z zespołem. Jestem swoim własnym zespołem.”

Covington skupił swoją uwagę na byłej mistrzyni wagi słomkowej Joannie Jędrzejczyk, a następnie Dustinie Poirier i Jorge Masvidalu.

„Najlepiej jak potrafię to ująć – Joanna „Jordaycheck” jest pi**ą. Dustin „Doofus” Poirier to suka, a Jorge „Uliczny Judasz” Masvidal to ci*a. A Jorge prowadzi te wszystkie narracje w newsach, „och, jest moim kolegą z drużyny, nie mogę z nim walczyć.” Wiesz co? Nie jestem już twoim kolegą z drużyny. Nie jestem twoim współlokatorem, ale wciąż jestem twoim pieprzonym tatusiem, suko. Więc jaka jest teraz twoja wymówka, Jorge? Jestem wyżej w rankingu. Mam lepsze wyniki. Jestem bardziej istotny. Czemu teraz ze mną nie walczysz? Chcesz wiedzieć, dlaczego on nie chce ze mną walczyć? Bo nadal jestem jego pieprzonym tatusiem. Bo daję mu klapsy.”

Jak widać, Colby Covington nie jest w stanie powstrzymać swojego ciętego języka przed prowokowaniem i obrażaniem swoich byłych kolegów i koleżanki z klubu, a ponieważ nie jest już członkiem American Top Team może mu to przychodzić z jeszcze większą łatwością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *