Colby Covington chce być bohaterem Ameryki i rzuca wyzwanie Tyronowi Woodleyowi

majorwager.com

Walczący w wadze półśredniej UFC były pretendent do tytułu Colby Covington mówi, że chce w krótkim czasie stanąć do walki z Tyronem Woodleyem na zagrożonej gali odwołaniem gali UFC Fight Night 171.

Tyron Woodley miał walczyć z Leonem Edwardsem w pięciorundowym pojedynku wieczoru na gali w Londynie, ale w niedzielę Edwards został zmuszony do wycofania się z powodu zakazu podróżowania z Wielkiej Brytanii w związku z pandemią koronawirusa. Większość innych zawodników, którzy mieli wziąć udział w gali, również została wycofana z karty. To sprawia, że Woodley nie ma przeciwnika, a status gali jest niepewny, ponieważ UFC chce przenieść ją do jakiegoś miejsca w Stanach Zjednoczonych.

Po pojawieniu się wiadomości o wycofaniu się Edwardsa z karty, Covington wykorzystał swojego Twittera, aby rzucić wyzwanie Woodleyowi na walkę z nim w następny weekend.

„Wieści z ulicy donoszą: Leon Scott jest wypadł. UFC i Ameryka potrzebują bohatera. Kto chce zobaczyć, jak Amerykański Mistrz założył pelerynę #MAGA i sprawi wpi**ol Woodleyowi na żywo na ESPN w przyszłym tygodniu dla twojej rozrywki i mojej osobistej przyjemności?”

„Amerykański Mistrz poinformował UFC, że jest dostępny, aby #KAG (Keep America Great) i wybić gówno z Wooodley’a na żywo na ESPN dla ludzi! Niech ktoś da znać Tyron’owi. To gówno zablokowało mnie na wszystkich platformach, bo moje słowa „zraniły jego cenne, małe uczucia.”

Woodley i Covington to zawodnicy, którzy przez ostatnie kilka lat toczyli między sobą trash talk, ale nigdy nie spotkali się jeszcze w Oktagonie. Jeśli UFC zdecyduje się spełnić życzenie Covingtona i  dostanie on tę walkę, być może uratuje to galę zaplanowaną w następny weekend we wciąż nieznanym miejscu.

Według Ariela Helwaniego z ESPN, Covington chce walczyć z Woodleyem, a UFC jest bardzo zainteresowane tą walką. Jednak Woodley powiedział Helwaniemu, że uważa, iż Covington robi tylko dużo szumu wokół siebie.

„Tyron Woodley właśnie zamieścił to na moim IG w sprawie Colby’ego Covingtona. Powiedziano mi jednak, że Covington jest bardzo zaangażowany w ten pojedynek.”

„Niektórzy ludzie chcą się przebić swoją gadką. Ta dziwka szuka atencji w mediach społecznościowych. Ja się zgodziłem, a on #JustKidding. Cztery razy odrzucał walkę ze mną. Nawiedzam go w snach.”

W tym momencie, wszystko może się zdarzyć. Bez względu na to, czy starania UFC o kontynuowaniu przeprowadzania gal są słuszne czy też nie w związku z epidemią koronawirusa na całym świecie, która ma wpływ na inne wydarzenia sportowe, trzeba przyznać, że pojedynek Covington kontra Woodley byłby interesującą walką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *