Co tam u Lee Murraya?

Dowiedziała się redakcja MiddleEasy.com

„.. Jest tu gość, który był mistrzem kickboxingu – Zakaria Moussaoui. Razem z nim trenujemy trochę tajskiego boksu, trening na tarczach, sparingi. O godzinie 17:00 zamykają nas w celach do następnego ranka. O godzinie 18 dostajemy posiłek, po posiłku czytam trochę książek i magazynów, oglądam filmy oraz gale UFC na DVD. Widziałem świetny film porno z żoną Tito Ortiza, pieprzoną przez całą gromadę mężczyzn. To było całkiem śmieszne, lecz raczej nie dla Tito 🙂 Kolejny posiłek jem o godzinie 22:00, i kładę się spać ok 1/2 w nocy. Nie jest aż tak źle. Nie jest już tak jak pierwsze trzy lata i cztery miesiące, które musiałem spędzić w izolatce, i nie widziałem się z nikim. To była jebana dziura ze szczurami, i gównem wychodzącym z klozetu. Nie było problemem się tam wysikać, lecz problem był wtedy gdy musiałem usiąść na niego, i modlić się, żeby szczur nie ugryzł mnie w jaja :)”

Jutro dalsza część.

Dla ludzi, którzy niewiedzą za co siedzi Lee informacja po przejściu…

Lee Murray. Był wschodzącą gwiazdą   MMA. Ma rekord 8-2-1 (1NC). Walczył w UFC, a ostatnią walkę miał z mało znanym jeszcze Andrsonem Silvą (Spider wygrał). Niestety został aresztowany w 2006 roku w Rabacie w Maroku na wniosek brytyjskiej policji, gdyż jest podejrzany o udział w kradzieży 53 milionów funtów z firmy ochroniarskiej Securitas w Kent. Po kilku latach oczekiwania na decyzję sądu w sprawie deportacji, próbie ucieczki z aresztu (pilnik w cieście!!!) został wypuszczony z więzienia i prawie natychmiast ponownie aresztowany na kolejny wniosek brytyjskich władz. Lee nie jest już fajterem, ale materiałem na hollywoodzki film, który wejdzie niedługo na ekrany.

10 thoughts on “Co tam u Lee Murraya?

  1. Murray zrobil bank na 50mln funtow, ale w Maroku siedzi za narkotyki w jego domu. Maroko nie ma umowy ekstradycyjnej z GB, wiec mimo usilnych staran nie siedzi on za wlamanie do banku. A co do Tito, to jak gala UFC pierwszy raz byla na wyspach to po gali na party wkrecil się Lee z przyjaciółmi i lekko poprztykal się z Tito 🙂 skonczylo sie na wymianie ciosow a w zasadzie (chybiony cios Tito i seria Murraya 😛 )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *