Co słychać o uchu Leslie Smith

Zawodniczka wagi koguciej UFC Leslie Smith nieomal straciła ucho w ostatniej walce z Jessicą Eye podczas UFC 180, którą przegrała z powodu niedopuszczenia do dalszej konfrontacji przez lekarza.

Smith (7-6-1) ma nadzieję, że wróci do klatki na początku 2015 roku, gdy tylko dostanie zgodę na walkę od odpowiedniego doktora.

„Z moim uchem nie jest tak źle, jak wszyscy myślicie. Co mogę powiedzieć – nie zostanę już modelką użyczającą ucha do zdjęć. Oglądałam walkę i rozumiem, dlaczego została przerwana. Lekarz znieczulił mi ucho i zacząć szyć – szył i szył, jakby obrabiał co najmniej koc. To zajęło przynajmniej godzinę. Później powiedziano mi, że nie mogę walczyć co najmniej 50 dni. Po powrocie do USA poszłam do specjalisty od ucha i powiedział, że szwy są założone bardzo dobrze. Mogę was zapewnić, że do końca życia będę nosić kask na treningach. Drenuję swoje ucho od dawna, więc wiedziałam, że mogę mieć z nim problemy. Jest społeczne przekonanie, że kalafiory są fajne. Ale teraz mogę powiedzieć, że kalafiory nie są seksowne.”

Smith jest 13. w ranking wagi koguciej UFC i następne zwycięstwo może ją uplasować w Top 10.

2 thoughts on “Co słychać o uchu Leslie Smith

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.