Claudia Gadelha: „Nareszcie, jestem gotowa do powrotu do gry”

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Zawodniczka wagi słomkowej i pretendentka do tytułu Claudia Gadelha poinformowała za pomocą mediów społecznościowych, że jest gotowa do powrotu do akcji.

Claudia Gadelha (15-3) w swojej ostatniej walce we wrześniu zmierzyła się ze swoją rodaczką Jessicą Andrade z którą przegrała przez jednogłośną decyzję na gali UFC Fight Night 117. W dwóch poprzednich pojedynkach  „Claudinha” pokonała Cortney Casey i Karolinę Kowalkiewicz. Wcześniej jedyną zawodniczką, która pokonała Gadelhę i to dwukrotnie w tym w walce o pas była Joanna Jędrzejczyk.

Gadelha postanowiła po swojej ostatniej walce trochę odpocząć i wyleczyć kontuzje oraz spędzić czas z rodziną. W ostatnim wpisie na Instagramie Claudia dała jasno do zrozumienia, że ​​jest gotowa na powrót do Oktagonu:

„Moje ciało było bardzo wyniszczone po ciężkich treningach, które robiłam podczas mojej całej kariery i poświęciłem trochę czasu rodzinie, przyjaciołom i bliskim, miałam operację kolana, a teraz wracam do gry. Starałam się zrobić wszystko, aby wrócić jak najszybciej, ponieważ wiem, że ten sport mnie potrzebuje i jestem tutaj. Zawsze wszystko przezwyciężałam i tym razem nie będzie inaczej. Wrócę zabijając tę ​​grę!! Jest Wigilia, jestem po raz pierwszy od wielu lat z rodzicami, cieszę się nimi, ale także robię to, co muszę zrobić, aby wrócić do pełnej formy i wkrótce stoczyć walkę. Kocham swoich fanów, dajcie mi dodatkową energię, której potrzebuję. Dziękuję wszystkim i Wesołych Świąt!!”

My body was very broken from all the hard training I’ve been doing along my career and I took some time off for family, friends and loved ones, had a knee surgery and now I’m finally back in the game. I tried to do everything I could to come back fast because I know the game needs me and I’m here for the game. I’ve always been all about overcome and this time isn’t gonna be different. I will come back killing this gam!! It’s Christmas Eve, I’m with my parents for the first time after many years, I’m enjoying them a lot but also doing what I have to do to get my ass back in shape and get a fight very soon. I love the fans in my life, you guys give me the extra drive I need. Thank you everyone and Merry Christmas!! Meu corpo estava muito quebrado de todos os treinos árduos que fiz na minha carreira e tirei um tempo para a família, amigos e entes queridos. Fiz uma cirurgia no joelho e agora estou finalmente de volta ao jogo. Tentei fazer tudo o que pude para voltar rápido porque sei que o jogo precisa de mim e estou aqui para o jogo. Eu sempre vivi de superação e desta vez não vai ser diferente. Eu voltarei com tudo nesse jogo! Hoje é véspera de Natal, estou com meus pais pela primeira vez depois de muitos anos, estou curtindo muito eles, mas também estou fazendo o que tenho que fazer para voltar ao ritmo e lutar em breve. Eu amo os fãs na minha vida, vocês me dão o impulso extra que eu preciso. Obrigada a todos e Feliz Natal!! 🎄🎁 #teamclaudia #teamcg #grinder #overcome #mma #ufc #ontopoftheworld #christmasgrind

Post udostępniony przez ᏟᎶ (@claudiagadelha)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.