Ciąg dalszy sprawy ujednolicenia strojów zawodników UFC

Kwestia ujednolicenia strojów zawodników UFC była omawiana już kilkukrotnie i została ostatnio ponownie poruszona.

Zdaniem szefa UFC Dana White’a, nic jeszcze w tej sprawie nie ruszyło i UFC nie pracowało jeszcze nad żadnymi strojami. Rozmawiał o tym na konferencji przed UFC 172.

„Mówiłem wam już, że wydałem jedno oświadczenie w tej sprawie po tym jak jeden z zawodników powiedział, że jest zmęczony dogadywaniem się ze sponsorami. Nawet jeśli jakieś projekty ze strojami przeciekły do internetu, my nie mamy żadnych strojów i nie podpisaliśmy umowy z Under Armour. Mamy wspaniałe relacje z Under Armour i złożyciel oraz prezes firmy Eric Plank być może będzie na sobotniej gali ale jesteśmy daleko od jakiejkolwiek umowy.”

Sprawa jest w tej chwili w zawieszeniu ale prędzej, czy później będzie musiała zostać dokończona. Wcześniej pisaliśmy o tym, że organizacja współpracuje z firmą odzieżową UA a ostatnie projekty, które dostały się do sieci były właśnie przez nią zrobione. Dodatkowo pojawiło się zdjęcie Chrisa Weidmana w takich oto spodenkach z logo Under Armour.

White twierdzi, że nie wiedział, że logo UA pojawiło się w Oktagonie i dodał, że w różnych częściach świata są różni reklamodawcy i sponsorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *