Chuck Liddell otrzymał ofertę współpracy z Bellatorem

Ethan Miller/Getty Images

Szef Bellatora Scott Coker nie ustaje w pozyskiwaniu do swojej organizacji weteranów i legend MMA i zaoferował współpracę Chuckowi Liddellowi.

Być może były mistrz wagi półciężkiej UFC The Iceman znajdzie dla siebie nowy dom w organizacji Bellator o ile spodoba mu się propozycja. Scott Coker spotkał się z Chuckiem Liddellem i zjedli razem obiad, a celem tego spotkania było przedstawienie oferty współpracy.

Trzeba jednak zaznaczyć, że nie jest to kontrakt na walki lecz oferta posady w organizacji w roli ambasadora Bellatora. Liddell miałby dołączyć do dwóch legend MMA jak Royce Gracie i Dan Henderson, którzy zaakceptowali ofertę.

Nie jest jednak wykluczone, że zobaczymy Liddella w klatce Bellatora, ponieważ on sam mówił ostatnio, że jest zainteresowany powrotem do rywalizacji. Gdyby zdecydował się na powrót, to Bellator byłby najlepszym do tego miejscem, ponieważ organizacja pozyskuje starych weteranów i organizuje między nimi pojedynki.

To z kolei idealnie wpisywałoby się w to, o czym mówi Vitor Belfort, który chciałby jeszcze walczyć i mierzyć się z innymi weteranami w pojedynkach ligi legend. W rozmowie z mediami powiedział nawet, że chętnie zmierzyłby się w rewanżu z Chuckiem Liddellem. Być może po walce na UFC 212, która będzie ostatnią w jego kontrakcie, Bellator zaoferuje Belfortowi dobry kontrakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *