Chlewicki vs. Jezisek na Fighters Arena 7

Informacja organizatorów: Już niewiele ponad miesiąc dzieli nas od siódmej odsłony Fighters Arena. Zawody odbędą się 20 kwietnia w Sieradzu o godzinie 19:00 w hali przy ul.Krakowskie Przedmieście 123. W walce wieczoru kibice obejrzą flagowego zawodnika Fighters Arena oraz czołowego w Polsce Łukasza „Sasza” Chlewickiego(9-2). Jego oponentem będzie reprezentant Czech, trenujący w klubie Jayman MMA Fighting System – Ales Jezisek(6-5).

Main event w kat.77kg zapowiada się ciekawie i będzie to konfrontacja młodości z doświadczeniem. Łukasz Chlewicki w pięciu ostatnich pojedynkach, aż cztery razy wygrywał i tylko raz remisował – z byłym mistrzem KSW Vitorem Nobregą na gali FA4.  Nasz południowy sąsiad może pochwalić się podobnym osiągnięciem. 24 letni Jezisek w czterech ostatnich pojedynkach  odsyłał z kwitkiem swoich rywali. Czy nasz południowy sąsiad podtrzyma dobrą passę na gali Fighters Arena 7? Poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko. Doświadczony 34 letni Chlewicki wielokrotnie udowadniał, że potrafi zdemolować dużo młodszych od siebie rywali.
Na gali Fighters Arena 7 w Sieradzu czeka nas 8 zawodowych pojedynków o których będziemy informować wkrótce na fighters-arena.pl. Ponadto szykujemy również wielki powrót weterana polskich klatek, który jako jeden z pierwszych w naszym kraju toczył pierwsze batalie w MMA. Jak myślicie kto nim będzie…?

One thought on “Chlewicki vs. Jezisek na Fighters Arena 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *