Cheick Kongo vs. Sergei Kharitonov w walce wieczoru gali Bellator 265

Duże walki wracają do Sioux Falls w Południowej Dakocie, po tym jak ogłoszono powrót gal Bellatora. Numer trzy w rankingu wagi ciężkiej Cheick Kongo zmierzy się z Sergeiem Kharitonovem w walce wieczoru gali Bellator 265, która odbędzie się 20 sierpnia w Sanford Pentagon.

Ponadto Adam Borics i Jay-Jay Wilson spotkają się w wadze piórkowej, aby walczyć o status pretendenta numer jeden do walki o pas wagi piórkowej. Będą walczyć o prawo do walki ze zwycięzcą finałowej walki turnieju Bellator Featherweight World Grand Prix pomiędzy Patricio Freire i AJ McKee, która odbędzie się na gali Bellator 263 w sobotę, 31 lipca. Miejscowy Logan Storley również weźmie udział w walce w wadze półśredniej z przeciwnikiem, którego nazwisko nie zostało jeszcze ogłoszone.

Posiadający imponujący rekord MMA (30-11-2, 1 NC), Cheick Kongo powraca do walki po raz pierwszy od czasu, gdy w październiku ubiegłego roku był głównym bohaterem pierwszej gali Bellatora w swojej ojczyźnie Francji. Były kickbokser jest rekordzistą pod względem największej liczby walk (16) i zwycięstw (12) w historii wagi ciężkiej Bellatora.

Sergei Kharitonov (32-8, 2 NC) ponownie wróci do klatki Bellatora. Weteran będzie teraz szukał swojej trzeciej wygranej z rzędu, kiedy zmierzy się z Kongo w sierpniu. Rosjanin zakończył swoje ostatnie dwie walki przez nokaut po tym, jak przegrał z Lintonem Vassellem w swoim ostatnim występie w Bellatorze w 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.