Cheick Kongo i Javy Ayala rezerwowymi zawodnikami turnieju wagi ciężkiej Bellatora

sherdog.com

Dwaj ciężcy szykowani na zmienników uczestników turnieju.

W ostatnich latach znacząco zwiększyła się liczba zawodników, którzy wypadali z zaplanowanych walk ze względu na kontuzje. Nic więc dziwnego, że kierownictwo organizacji Bellator zadbało o zmienników dla uczestników turnieju wagi ciężkiej. Jak poinformował Scott Coker, w przypadku kontuzji któregoś z uczestników do turnieju może wejść Cheick Kongo (27-10-2, 11-6-1 w UFC) i Javy Ayala (10-6).

Cheick Kongo jest kimś, kogo zaprosimy do turnieju i Javy Ayala, który miał naprawdę świetną walkę z Royem Nelsonem. Obaj Ci ciężcy będą zaproszeni i będą uczestniczyli jako zastępcy.

Kongo jest znany przede wszystkim z występów w organizacji UFC, pod szyldem największej organizacji MMA na świecie Francuz stoczył 18 pojedynków, z których 11 wygrał. Z Bellatorem związał się w 2013r. i od tamtej pory stoczył 11 walk – w tym 9 wygranych.

Ayala w zawodowej karierze stoczył 16 walk a – podobnie jak Kongo – od 2013r. jest związany z Bellatorem. Największym osiągnięciem Javy’ego jest znokautowanie Sergeia Kharitonova w 16 sekund.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.