Chan Sung Jung może wrócić jeszcze w 2016r.

telegraph.co.uk
telegraph.co.uk

Koreańczyk szykuje się do powrotu do walk.

Chan Sung Jung (13-4, 3-1 w UFC) zawiesił swoją zawodniczą karierę w październiku 2014r. by odbyć obowiązkową 2-letnią służbę wojskową. Teraz czas ten zbliża się ku końcowi a Koreańczyk zaczyna myśleć o powrocie do walk o czym informują źródła bliskie zawodnikowi.

Kolejny pojedynek Jung najprawdopodobniej stoczy pod koniec 2016r. lub na początku 2017r. co zbiega się z planami organizacji przez UFC kolejnej gali w Korei Południowej.

Ostatni raz Chan zawalczył w oktagonie w sierpniu 2013r., podczas UFC 163 doznał kontuzji barku i został znokautowany przez Jose Aldo. Wcześniej zaliczył passę trzech kolejnych zwycięstw po pokonaniu Leonarda Garcii, Marka Hominicka oraz Dustina Poiriera (walka z Amerykaninem została uznana najlepszą walką roku a duszenie d’Arce kończące walkę najlepszym poddaniem roku).

One thought on “Chan Sung Jung może wrócić jeszcze w 2016r.

  1. Czekam na jego powrót. Z nim i z tymi kilkoma młodymi (Bektić, Rodriguez) w piórkowej zrobi się naprawdę ciekawie. Żeby tylko Rudy nie blokował jeszcze pasa rewanżem z Diazem albo innymi wycieczkami do wyższych kategorii…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *