Chael Sonnen pokonałby Andersona Silvę nawet w jiu-jitsu

 

No to lecim 😉 Chael Sonnen zaczyna już zabawę w trashtalking przed rewanżem z Andersonem Silva. Zawodnicy spotkają się na UFC 148 (7 lipca), a Sonnem jest przekonany o swoim zwycięstwie:

 

„Niech to będzie boks. Znajdę sposób, żeby wygrać. Niech to będzie kickboxing. Znajdę sposób, żeby wygrać. Nie będę z nim tańczyć, będę z nim walczyć. Niech to będzie jiu jitsu, niech to będą zapasy, niech to będzie walka MMA. Nie ma znaczenia. On nie ma nic, czemu ja nie mógłbym sprostać. Znajdę sposób, żeby wygrać, jak zawsze robię.”

(mmamania.com)

 

12 thoughts on “Chael Sonnen pokonałby Andersona Silvę nawet w jiu-jitsu

  1. Jak zwykle gęba się głąbowi nie zamyka, to może i w muay thai też jest lepszy? Oby raz na zawsze Anderson uciszył tego pyszałka i odseparował go od świadomości w rewanżu. Mam nadzieję, że zweryfikują dokładnie tego pyskacza na obecność dopingu co by ponownie nie „świecił” w oktagonie… War Spider!

  2. Jesli chodzi o koks to slyszalem, że Sonnen dostał niedawno pozwolenie lekarskie na wbijanie teścia (testosteronu) ponieważ rzekomo ma zaburzenia w produkcji naturalnego ;] Ale wałek, co ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *