Chael Sonnen o kontuzji Hendo i… o pizzy

Zamieszanie wokół UFC 151 jest tak duże, że chyba już nie ma sensu pisać, kto z kim chce walczyć, kto z kim nie chce walczyć i dlaczego. Ale zróbmy wyjątek dla mistrza trashtalkingu, Chaela Sonnena.

Sonnen jest bliskim kumplem Hendo i wie, że Dan zrobiłby wszystko, żeby walczyć z Jonesem o pas mistrzowski. Sonnen mówi: „Dan wygrał mistrzostwo kraju w 1998, trenując w sumie 7 dni i nie mogąc ruszać szyją z boku na bok. Pokonał w ciągu jednego dnia 5 gości. Jeśli mówi, że coś go boli, to musi być poważne.”

Prezes UFC Dana White nic nie mówi na temat, czy gdy Hendo wydobrzeje, to nadal będzie miał prawo walki o tytuł. Trener Hendersona twierdzi, że tak.

Ale sam Sonnen nie skończył jeszcze z Jonem Jonesem, po tym jak mistrz odrzucił go jako zastępstwo dla kontuzjowanego Hendo. Chael jest właścielem pizzerii Mean Street Pizza, a teraz ma w limitowanej ofercie „The Jon Jones Special Pizza”. Pizza jest pełna kurczaka (chicken…), a do niej serwowany jest sześciopak piwa. Można zamówić zestaw na dowóz, żeby nie ryzykować „zatrzymania pod wpływem”… Aha, i warto pospieszyć się z zamawianiem, bo kurczak może uciec i Mean Street Pizza będzie musiała odwołać ofertę.

Może i mało subtelne, ale przekaz jakże wyrazisty 😉

17 thoughts on “Chael Sonnen o kontuzji Hendo i… o pizzy

  1. Ale o czym w ogóle mowa?!!?Jones mógłby mu zrobić taką krzywdę, że Sonnen zamknąłby się raz na zawsze. Miał walke o mistrza niedawno i nie trafił Andersona ani razu, a Jones to zawodnik nie gorszy, a o warunkach fizycznych podchodzących pod wagę ciężką. Nic by z niego nie zostało, nic i nikt nie nie ma pewnie co do tego wątpliwości, więc tym razem Sonnen na siłę tą reklame sobie robi. Ale zawsze jednak reklama.

  2. O Jezu czy ja sie doczekam kiedys jakiegos artykulu o Sonnenie ze zakompleksione Polaczki nie beda plakac na dole o Andersonie ? Chael jest mega inteligentny a w dodatku zabawny nie wspominajac o tym ze jest super fighterem i w 1 walce wygral z andersonem a w 2 przegral przez nielegalny cios kolano na glowe gdy kleczal (tak płączcie teraz dzieci 😀 )

  3. Maciej .. Spinasz sie a sam piszesz kocopoly , skoro wygral pierwsza walke to czemu odklepal poddanie ? Skoro w drugiej przegral przez nieprzepisowy cios czemu wynik walki jest prawomocny ? Miliony ogladaly juz replay . A tak wogole to wlasnie sonnen jest tym co placze w federacji najbardziej

  4. Maciej – nie liczy się ten kto uderza bezskutecznie drugiego po gębie przez 23 minuty, tylko ten który w ciągu 10 sekund jest w stanie zmienić obraz walki.
    Po drugie – zaraz po II walce analizowano powtórkę w zwolnionym kadrze , na której zapewne nie oglądałeś, i było widoczne WYRAŹNIE że kolano było na korpus 🙂 Sami komentatorzy potem przyznali się do swojego błędu.

  5. wszyscy co obrażają sonena są jebnięci wypowiadają się a w porównaniu do sonena i jego osiągnięć są nikim poprostu sonen się cieszy życiem wy też byście tak robili gdy byście mieli w huj kasy a co do jona jonesa ma racje bo sie bał z nim walczyć aż wreście dostał kelnera o którym marzył belforta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *