Chael Sonnen na nielegalnych środkach dopingujących!

(foto: mmaconvert.com)

Sherdog ogłosił bardzo zaskakujące informacje dotyczące Chaela Sonnena, człowieka, który był najbliższy pozbawienia pasa Andersona Silvy. Informacja mówi, że Chael Sonnen używał wspomagaczy podczas walki o pas mistrzowski.

George Dodd dyrektor Stanowej Komisji Sportowej potwierdził tą informację. Wyniki testów Chaela Sonnena wykazały, iż podczas walki z Andersonem Silvą na UFC 117, Sonnen był pod wpływem nielegalnych środków dopingujących. Dodd nie zdradził jeszcze jaką nielegalną substancją wspomagał się Chael.

Menadżer Andersona Silvy, Ed Soares zaskoczony tą informacją mówi: „Jeśli to prawda, to naprawdę mi go żal. Wiem, że sam sobie to zrobił, ale to naprawdę smutne. Walka jaką dał Sonnen była naprawdę dobra tej nocy i szkoda, że to wszystko pójdzie na marne”

Dla sporego grona ludzi fakt, iż Sonnen zdołał dominować walkę z mistrzem przez 24 minuty na pewno zdobył mu sporo fanów. Niestety, sprawa wygląda nieciekawie i prawdopodobnie ludzie znów się od niego odwrócą. Co więcej, natychmiastowy rewanż prawdopodobnie nie będzie w stanie się odbyć. Sonnen zapewne zostanie ukarany sporą grzywną, a do tego zawieszony na jakiś czas.

16 thoughts on “Chael Sonnen na nielegalnych środkach dopingujących!

  1. Hehe wiem że nikogo za rękę nie złapałem ale kto tam tak na serio nie koksuje? Lesnar pewnie swoje 120 kg na zdrowej diecie trzyma 😀 hehe albo Oveerem też pewnie swoją masę zawdzięcza robionej przez mamę potrawie z ziemniaków i koniny 😀 kto chce być naiwny niech w to wierzy dalej to jest sport w którym są grube pieniądze tam nikt nie przejmuje się „czystą” grą 😉

  2. STORM – to logiczne ze kazdy tam bierze, ale nie kazdy daje sie zlapac…

    robia cykle nie przed sama walka, albo w takim czasie, aby w probkach wychodzilo ze jest czysty…

    tylko idiota wierzy w takie rzeczy, ze Lesnar ma te 130kg na kurczakach i kapuscie 😀

  3. Jezeli to okaze sie prawda to chyba nie ma mozliwosci azeby White kiedykolwiek dal Sonnenowi szanse na powrot.Troche szkoda bo Sonnen nie dosc ze spektakularny w klatce to i niecienki z mikrofonem.Wiem,ze powinny przemawiac piesci,ale kto mi powie ze nie usmial sie nie raz po pachy ogladajac go ,,talking shit” :)Dal sie zlapac jego strata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *