Cesar Gracie: Nick Diaz może walczyć ze Spiderem, jeśli GSP nie chce

Jeśli wkrótce nie dojdzie do walki Georges St. Pierre vs. Anderson Silva, Nick Diaz nie odrzuci szansy walki ze Spiderem.

Mimo, że fani domagają się wielkiego pojedynku między mistrzami, GSP otwarcie mówi, że stanie do tej walki, kiedy będzie do niej gotowy i kiedy będzie miał w niej interes, a nie tylko na życzenie fanów i Brazylijczyka. Cesar Gracie, trener Diaza stwierdził, że jeśli GSP nie czuje się na siłach podnieść rękawicę Spidera, Nick z chęcią to zrobi. Jak wiemy, Diaz nie wybrzydza, jeśli chodzi o stawianych mu przeciwników.

Gracie wyjaśnia: „Chcemy walkę z GSP. Na to się nastawiamy, na GSP lub Andersona Silvę. Te dwie walki nas najbardziej interesują i do nich dążymy. Ludzie Silvy się zgadzają, my też, fanom też się spodoba. Teraz musimy przekonać Danę. Rozumiem, że więcej będę mieli z walki Anderson-GSP, sam zresztą chętnie bym ją zobaczył. Ale skoro GSP odmawia, to co? Przecież go nie zmuszą. Nicka nie trzeba będzie zmuszać.”

Camp Spidera już wyrażał zainteresowanie walką z Diazem, jednak w obecnej sytuacji (Diaz wracający po porażce i zawieszeniu kontra wiecznie wygrywający dominujący Silva), małe są szanse na tą walkę. Ale Dana White nie raz już nas zaskoczył – zobaczymy 😉

8 thoughts on “Cesar Gracie: Nick Diaz może walczyć ze Spiderem, jeśli GSP nie chce

  1. Chciałbym to zobaczyć, podoba mi się ten pomysł ;)Nick jest całkiem chyba całkiem wysokim gościem jak na swoją kat. wagową. Naprzeciw Andersona nie wyglądał by źle. (choć GSP też nie wyglądał by źle :))

  2. A Ja nie cche tej walki prawdopodobny przebieg to diaz daje sie obijac przez 4 rundy strojac grozne miny jaki to on nie jest twardy i ze ciosy nie robia na nim zadnego wrazenia obudzi sie w 5 a potem bedzie robil WTF ze jak to przegrał jednoglosna decyzja i ze nie bdzie wiecej walczyl w ufc

  3. Dokladnie mysle jak @Dzwiedziu. Poza tym nie za sluguje na walke z mistrzem. Niby z jakiej paki… Niech zasluzy, pokona kilku z czolowki i wtedy dostanie titleshota. Ale tak sie nie stanie bo on nie ma szans z czolowka mimo odwagi i tego ze daje dobre walki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *