Cengiz „Mosquito” Dana na KSW 18

(fot. KSW facebook)

KSW przedstawiło kolejnego zawodnika, którego zobaczymy na gali KSW 18 w Płocku. Jest nim pochodzący z Dusseldorfu 31-letni Cengiz „Mosquito” Dana z rekordem 14-17. Niemiec walczył już na gali KSW przegrywając z Arturem Sowińskim przez decyzję na gali KSW 16 – Konfrontacja. „Mosquito” w zeszłym roku stoczył cztery walki rozkładając ich wynik po połowie odnosząc dwie porażki i dwa zwycięstwa. Przeciwnik dla Niemca nie jest jeszcze ogłoszony.

14 thoughts on “Cengiz „Mosquito” Dana na KSW 18

  1. Co ty rewanż , to by bylo najgorsze zestawienie jakie mogloby byc.. przeciez ta walka jest o pas … czy dana zasluguje? dostal ładny łomot w pojedynku z kornikiem nie byl nawet przez sekunde lepszy …nie ma takiej mozliwosci … hmm tylko z kim moze polok ?

  2. ja moge walczyć mam 1 lat trenuje rok mma i 3 lata muay thai, dobry jestem w boksie i w zapsach, mam nawet dobrą rzeźbę sylwetki ważę 72 kg i 180 cm moge przytyc/schudnąć do określonej wagi. Był bym hitem na ksw, bym zrobił dobre show, i dał dobrą walkę, jestem zawziety i walcze do końca w bjj nie odklepuję łatwo. Jestem twardy i szybk w dodatku silny fizycznie, miał bym szanse z cengizem daną. DAJCIE ZNAĆ PODEJMĘ REKAWICE< TO BYL BY HIT

  3. Co się dziwić. Po kompromitacji sędziów i włodarzy KSW żaden liczący się, czynny, nieemerytowany zawodnik, nie przyjedzie na galę tej organizacji bojąc się o wynik. Smrodek poszedł w świat i tego panie Kawluski i Lewandowski już się odwrócić nie da. Nawet Geronimo nie da rady was uratować. Idziecie na dno tylko na razie orkiestra gra i nikt sobie z tego nie zdaje sprawy.

  4. rewrwqtwqtwq, nie osmieszaj sie. A co do Dany to jak dla mnie rewanz z Sowinskim bylby bez sensu, ale w pierwszej walce nie pokazal sie z jakiejs strasznie zlej strony. Pierwsza runda moim zdaniem tak na remis, druga co prawda przegral wyraznie, ale kopniecie w krocze na to znacznie wplynelo

  5. Panowie wiem ze nie ten news ale mam pytanie. Co się dzieje z Pawłem Słowinskim ? Walczył w K-1 a teraz od dłuższego czasu wielka cisza o nim. Miał walczyc na ksw w walce mma z tego co pamietam ale z jakis tam powodow do tego nie doszlo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *