Celtic Gladiator zorganizuje galę MMA i Kickboxingu w Krakowie

Celtic Gladiator
Celtic Gladiator

Organizacja Celtic Gladiator na 26 listopada 2016 roku w Krakowie zaplanowała przeprowadzenie pierwszej swojej gali w Polsce. W jej programie znajdą się pojedynki MMA i kickboxerskie starcia K-1 Rules, a nawet bardzo ciekawy pojedynek w formule Sanda. Impreza odbędzie się w doskonale znanej krakowskim kibicom hali T.S. Wisła przy ulicy Reymonta 22.

Widzowie, którzy zechcą przyjść do kultowego dla Krakowian miejsca, zobaczą szereg polskich i zagranicznych gwiazd Sztuk Walki. Już dziś możemy zapowiedzieć udział byłego udział mistrza KSW, Krzysztofa Kułaka reprezentującego Adrenalina Fight Club Częstochowa. Kolejnym potwierdzonym zawodnikiem jest Mistrz Polski Sanda, Karol Bromblik z Choy Lee Fut Wieliczka i Arkadiusz Dembiński z Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki. Krakowskie środowisko reprezentować będą: Weronika Zygmunt z Grapplingu Kraków, Piotr Sokół z Ring Kraków i Oskar Staszczak.

To część zawodników, których zobaczymy w dobrych międzynarodowych i krajowych zestawieniach. Poprzez areny organizacji przewinęło się wiele międzynarodowych sław MMA. Warto przypomnieć, iż dla Celtic Gladiator walczyli tacy zawodnicy jak Conor McGregor, aktualny mistrz największej światowej organizacji MMA jaką jest UFC. Także inny irlandzki zawodnik Artem Lobov wykuwał swój kunszt w CG. W jej szeregach walczyli także Polacy, jak obecny mistrz KSW, Artur „Kornik” Sowiński, który stoczył pamiętny pojedynek z McGregorem czy Piotr Hallmann, trzykrotny zdobywca wyróżnień w UFC.

Irlandzka organizacja kierowana jest przez pochodzącego z Polski prezesa Alberta Jarzębaka. W Krakowie zadebiutuje na naszym rynku i zamierza tu cyklicznie powracać, tworząc jednocześnie wydarzenia w Anglii, Brazylii i USA już na początku 2017 roku. Albert Jarzębak, zaznaczył, iż gala będzie okazją i szansą dla polskich fighterów, by wystąpić na tej renomowanej imprezie, a nawet być może związać się mocniej z Celtic Gladiator. Informacje o kolejnych zawodnikach i zestawieniach w karcie walk już wkrótce.

Zapraszamy take do śledzenia fanpage Facebooku – Celtic-Gladiator.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *