Cat Zingano i Liz Carmouche wystąpią na gali Bellator 256

Bellator

W związku z nadchodzącym startem Bellatora w 2021 roku na Showtime, do karty walk gali Bellator 256 dołączyły dwie zawodniczki Cat Zingano i Liz Carmouche, które są gotowe do swoich drugich występów w tej organizacji.

W poniedziałek ESPN ujawniło, że była pretendentka do tytułu UFC w wadze koguciej, a obecnie rywalizująca w wadze piórkowej Bellatora, Cat Zingano, powita Olivię Parker na gali Bellator 256, która odbędzie się 9 kwietnia. W Mohegan Sun Arena odbędzie się również długo oczekiwany debiut byłej mistrzyni Invicta FC w wadze muszej, Vanessy Porto, którą przywita Liz Carmouche o czym poinformowało FanSided.

Cat Zingano (11-4 MMA, 1-0 BMMA) zadebiutowała w organizacji Bellator we wrześniu ubiegłego roku, wygrywając jednogłośną decyzją z Gabby Holloway. Jej rywalką będzie Olivia Parker (4-1 MMA, 0-0 BMMA), która w lipcu na gali Invicta FC 40 poniosła pierwszą porażkę w karierze w zaledwie 65 sekund, kiedy to Chelsea Chandler poddała ją przez duszenie zza pleców.

Jeśli chodzi o Liz Carmouche (14-7 MMA, 1-0 BMMA) i Vanessę Porto (22-8 MMA, 0-0 BMMA), to ta pierwsza zadebiutowały w Bellatorze w walce z DeAnną Bennett. Carmouche, była pretendentka do tytułów UFC w wadze koguciej i muszej, odbiła się po porażce z Valentiną Shevchenko, poddając Bennett w trzeciej rundzie pojedynku, co było pierwszym skończeniem Carmouche od 2013 roku, kiedy to pokonała przez TKO przyszłą mistrzynię wagi słomkowej Jessicę Andrade.

Porto z kolei, wchodzi do rywalizacji jako mistrzyni Invicta FC z serią czterech zwycięskich walk. Jej ostatnia wygrana przyszła w listopadzie 2019 roku w walce z Kariną Rodriguez w starciu, które miało być pięciorundowym pojedynkiem o tytuł, gdyby Rodriguez nie przekroczyła limitu wagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *