Cat Zingano gotowa na Rondę Rousey w TUF 18

Po zwycięstwie nad Mieshą Tate na gali finałowej The Ultimate Fighter 17, Cat Zingano opowiedziała o swoich umiejętnościach trenerskich, które będzie można docenić oglądając TUF 18, gdzie będzie szkolić dużynę przeciwną teamowi Rondy Rousey.

„Myślę, że moje umiejętności trenerskie są absolutnie, wiecie, fantastyczne. Wiem, jak motywować ludzi, potrafię podnieść kogoś na duchu, jak jest kompletnie załamany, mam duże umiejętności i technikę i podzielę się nimi. To będzie super camp, już się nie mogę go doczekać.”

Dzięki wspomianemu już zwycięstwu nad Tate, „Alpha” wygrała pozycję drugiej trenerki w 18 sezonie TUF, przeciwko aktualnej mistrzyni wagi koguciej UFC Rondzie Rousey. W finale TUF 18 Zingano będzie walczyć o pas mistrzowski z Rousey. Do tego czasu 30-latka będzie się skupiać na trenowaniu męsko-żeńskiej grupy zawodników TUF i wierzy, że jej umiejętności trenerskie okażą się „fantastyczne”.

4 thoughts on “Cat Zingano gotowa na Rondę Rousey w TUF 18

  1. I bardzo dobrze , trzeba wierzyc w siebie . Lepiej gdyby powiedziala , ”hmmm, Ronda jest dobra to moze byc cholernie trundy pojedynek , obawiam sie ,ze mnie podda jesli nie utrzymam stojki” ? Mam dosc tego przereklamowanego , jednowymiarowego paszczura Rondy. War Zingano!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.