Carlos Condit odkłada plany dotyczące emerytury i chce walczyć w grudniu lub styczniu

fightersonlymag.com

Carlos Condit mający w swoim zawodowym dorobku tytuł tymczasowego mistrza wagi półśredniej UFC, ma w planach powrót do rywalizacji.

Condit (30-10) od sierpnia ubiegłego roku jest w swego rodzaju stanie zawieszenia między emeryturą i kontynuowaniem kariery. W sierpniu zeszłego roku Carlos stoczył swoją ostatnią, przegraną walkę z Demianem Maia, który pokonał go przez poddanie w pierwszej rundzie. Wówczas Condit mówił, że poważnie rozważa zakończenie kariery również ze względów zdrowotnych.

The Natural Born Killer rozwiał wątpliwości dotyczące jego dalszej kariery i wysłał wiadomość przez Twittera do matchmakera UFC Seana Shelby, któremu zaproponował dwa terminy na walkę.

W ostatnim czasie Conditowi nie wiedzie się najlepiej, ponieważ na cztery ostatnie walki wygrał tylko jedną z Thiago Alvesem natomiast tzry przegrał z Tyronem Woodley’em, Robbie Lawlerem i Demianem Maia. Trzeba jednak przyznać, że Condit toczył zawsze bardzo dobre i twarde pojedynki z mocnymi rywalami jak Nick Diaz, Martin Kampmann, Georges St-Pierre, Johny Hendricks.

Ostatnio Condit rozkręcił biznes nie związany ze sportem, otwierając wraz z przyjaciółmi firmę serwującą nitro kawę parzoną na zimno i nasycaną azotem lub dwutlenkiem węgla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.