Carlos Condit nadal chce zmierzyć się z Mattem Brownem i jest też zainteresowany drugą walką z Nickiem Diazem

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Już jutro Carlos Condit (30-11) ponownie wejdzie do Oktagonu, by zmierzyć się z Alexem Oliveirą (18-4-1, 2 NC) w co-main evencie gali UFC on FOX 29. Podczas rozmowy z dziennikarzami, Condit powiedział, że chce się zmierzyć zarówno z Mattem Brownem jak i Nickiem Diazem.

Matt Brown miał być przeciwnikiem Carlosa Condita na tej gali, ale doznał kontuzji ścięgna ACL i musiał wycofać się z pojedynku. Miejsce Browna zajął Brazylijczyk Alex Oliveira. Condit wciąż jednak jest zainteresowany walką z Brownem. To była druga próba zestawienia ze sobą tych dwóch zawodników. Pierwszy raz ich walkę zaplanowano w grudniu 2013 roku na gali UFC on FOX 9, ale kontuzja pleców Matta Browna wykluczyła go z pojedynku.

W związku z informacjami dotyczącymi powrotu Nicka Diaza do rywalizacji, padło pytanie do Condita, czy stoczyłby z nim drugą walkę, na co Carlos odpowiedział, że zdecydowanie tak.

Pierwsza walka Carlosa Condita z Nickiem Diazem odbyła się w lutym 2012 roku na gali UFC 143, a jej stawką był tymczasowy tytuł mistrza wagi półśredniej. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Condit, który pokonał Diaza przez jednogłośną decyzję.

Zarówno walka z Mattem Brownem jak i Nickiem Diazem byłaby bardzo interesująca, ponieważ wraz z Carlosem Conditem ci zawodnicy są znani z efektownych i emocjonujących pojedynków.

2 thoughts on “Carlos Condit nadal chce zmierzyć się z Mattem Brownem i jest też zainteresowany drugą walką z Nickiem Diazem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.