Carla Esparza vs. Marina Rodriguez na gali UFC 25 lipca

Fot. UFC

Pojedynek kobiet w rozpisce lipcowej gali.

Jak poinformował portal MMAFighting.com, podczas gali 25 lipca dojdzie do walki Carli Esparzy (16-6, 7-4 w UFC, #7 w rankingu UFC) z Mariną Rodriguez (12-0-2, 2-0-2 w UFC, #9 w rankingu UFC) w limicie wagi słomkowej. Pierwotnie starcie kobiet miało mieć miejsce 15 lipca jednak, z powodu zakażenia COVID-19 przez jedną z osób z narożnika Brazylijki, miało być odwołane ze względów bezpieczeństwa chociaż wynik badania samej zawodniczki dał wynik negatywny. Ostatecznie walkę przeniesiono na późniejszy termin.

Esparza jest obecnie na fali trzech kolejnych zwycięstw, w ciągu ostatnich 15 miesięcy była mistrzyni UFC pokonała na punkty Virnę Jandirobę, Alexę Grasso i Michelle Waterson.

Rodriguez ma za sobą cztery występy w klatce UFC, w których zanotowała dwa zwycięstwa i dwa remisy. Marina ostatni raz walczyła w grudnie ubiegłego roku, na UFC on ESPN 7 starcie Brazylijki z Cynthią Calvillo zakończyło się większościowym remisem.

Gala odbywająca się 25 lipca zostanie rozegrana na Fight Island a w walce wieczoru Robert Whittaker podejmie Darrena Tilla w kategorii średniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *