Canelo Alvarez odpowiada po tym, jak Kamaru Usman ostrzegł go przed drwinami z jego menedżera Aliego Abdelaziza

Canelo Alvarez odpowiedział na ostrzeżenie mistrza wagi półśredniej UFC Kamaru Usmana po tym, jak menadżer Usmana, Ali Abdelaziz zarzucił Alvarezowi tchórzostwo.

Mistrz UFC i mistrz boksu od kilku miesięcy prowadzą dyskusje w sprawie potencjalnej walki. Alvarez początkowo nie zgodził się na walkę z Usmanem, ale od tego czasu jest na nią bardziej otwarty. Jednak zaznaczył również, że nie zamierza z nim walczyć w najbliższym czasie.

Taka odpowiedź meksykańskiej gwiazdy boksu nie spodobała się menadżerowi Usmana, Aliemu Abdelazizowi. Menadżer wielokrotnie wypowiadał się na temat boksera za odmowę walki z jego zawodnikiem. W wywiadzie udzielonym w zeszłym miesiącu Abdelaziz powiedział:

„On (Usman) nie chce walczyć z Jakiem Paulem, ani z Loganem Paulem. Powiedział: „Jestem królem rankingu pound for pound w MMA i chcę walczyć z królem pound for pound” – tchórzem w boksie. Myślę, że ci wszyscy bokserzy są tchórzami, bo nie chcą walczyć w MMA, chcą, żebyśmy wszyscy przyszli do boksu. Ale koniec końców, w ulicznej walce, kto jest najgroźniejszym człowiekiem na świecie? Nie mogą nazwać Canelo Alvareza najgroźniejszym człowiekiem na świecie. Nie mogą go tak nazywać, bo gdyby obaj spotkaliby się na ulicy, kto by wygrał? Kamaru obiłby mu dupę”.

Ten komentarz nie zwrócił uwagi Canelo Alvareza. Wczoraj jednak menadżer doczekał się odpowiedzi od boksera w mediach społecznościowych. Abdelaziz ponownie nazwał Alvareza tchórzem.

„Canelo jest absolutnym tchórzem, walczy z facetami posiadających 5000 obserwujących na Instagramie, ci goście nigdy nie zrobią nic dla jego dziedzictwa. Teraz rozumiem, dlaczego nie chce przegrać z kimś takim jak Usman. To jest w stylu tchórza, bez ryzyka – bez nagrody.”

To skłoniło boksera do zadania dobrze znanego pytania retorycznego.

„Kto to ku**a jest?”

Abdelaziz kontynuował:

„Wiesz kim jestem, wiesz jaka jest różnica między tobą a Usmanem? Od 2 lat unikasz GGG, ale Kamaru walczył ze wszystkimi, których zestawiło mu UFC. Jestem dla ciebie bardzo miły, bo trwa ramadan.”

Kamaru Usman, zareagował na komentarze Alvareza. Powiedział on bokserowi, aby wszyscy się uspokoili, zanim komuś stanie się krzywda. Alvarez odpowiedział Usmanowi, mówiąc zawodnikowi MMA, że to nie on będzie tym, któremu stanie się krzywda.

Jak na razie nie ma nadziei na to, że ci dwaj zawodnicy będą walczyć ze sobą w niedalekiej przyszłości. Nie przeszkodziło im to jednak w wymianie zdań w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *