Cain Velasquez z nowym kontraktem

Cain Velasquez, Foto: Dave Mandel/sherdog.com
Cain Velasquez, Foto: Dave Mandel/sherdog.com

Na konferencji prasowej przed sobotnią galą UFC 157, Dana White poinformował, że mistrz wagi ciężkiej, Cain Velasquez (11-1) przedłużył kontrakt z najsilniejszą ligą MMA na świecie.

30-latek mimo ważnego jeszcze przez trzy walki kontraktu, podpisał nową umowę, która zapewnia mu osiem występów w oktagonie UFC.

Velasquez tytuł czempiona królewskiej kategorii wagowej po raz pierwszy zdobył w 2010 r. pokonując Brocka Lesnara. Długo się nim nie nacieszył, bowiem już w 64 sekundzie kolejnej walki został pokonany przez Juniora dos Santosa.

Również długo nie musiał czekać na odzyskanie pasa. Po odprawieniu Antonio Silvy, Cain po raz drugi skrzyżował rękawice z „Cigano”, którego wypunktował bez większych problemów. Dzięki temu pas ponownie jest w jego posiadaniu i w maju czeka go obrona tytułu w kolejnym starciu z „Bigfootem”.

9 thoughts on “Cain Velasquez z nowym kontraktem

  1. ridge to twoim zdaniem byla regularna wojna?? 😀 regularna wojna to by byla gdyby JDS ostro sie stawial i rowniez sporo bil Velasqueza…… obejrzyj sobie np Hendo vs Rua – tak wyglada wojna w mma

  2. muniek-masz slusznosc(doskonaly przyklad)
    do takiej wojny np. dodal bym jeszcze Don Fry vs Takayama:):)
    albo Wand vs Chuck…
    a co do Caina to 200 tys jak na mistrza krolewskiej HW to faktycznie troszke malo:)Ciekawe ile teraz dostal?
    Obstawiem tak ok. 300 tys + PPV + jakis bonusik za wygrana(ok.70 tys).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *