Cain Velasquez: tymczasowe mistrzostwo nie ma żadnego znaczenia.

cain velasquez

Pas Werduma nie robi na mistrzu wagi ciężkiej wielkiego wrażenia, o czym opowiada w wywiadzie dla BJPenn.com

Tak długo jak działa instytucja tymczasowego mistrza, dla mnie to nie jest ważne. Rozumiem, że UFC to robi, bo nie mogę bardzo długo walczyć, więc rozumiem. Jakby dali pas zwycięzcy Hunt – Werdum to też by mi to nie przeszkadzało. Po prostu dopóki walczę, to walczę o tytuł. Więc dla mnie nazwy i tytuły nie mają znaczenia, kiedy wiem, że pokonałem najlepszych gości jacy są grze.

Czuję się dobrze, jestem gotowy. Walka będzie ciężka, Werdum to ten typ faceta, który ciągle staje się coraz lepszy, wciąż się rozwija. Ale ja także robię postępy. Więc nie mogę się doczekać walki w Mexico City. Dawno nie walczyłem i czuję, że jestem w życiowej formie. Czuję się pewny w 100% i nie mogę się doczekać walki.

4 thoughts on “Cain Velasquez: tymczasowe mistrzostwo nie ma żadnego znaczenia.

  1. No ładnie powiedział 🙂 głosuje na niego ;P Wynik niby mi obojętny (obu lubię) ale Werdum na początku walki z Huntem wcale nie wyglądał jakoś świetnie bardzo…( jak pamiętam) a Cain to jest czołg i niech będzie jak najdłużej. Normalny skromny facet który wszystkich miażdży (tak go odbieram).
    Osu!

  2. Zobaczymy pożyjemy walka długo oczekiwana ciekaw jestem formy Caina i jaki ma plan na walkę z tak dobrym graplerem który nie boi się zejść do parteru i być na plecach i ma świetne kolana jego stójka jest już całkiem dobra .Z drugiej strony presja meksykanina wywierana na przeciwnika jest podobna do tej jaką wywiera JJ na swoich przeciwników a to jest waga ciężka i jeden cios zmienia wszystko kibicuje obu niech wygra lepszy a co do stawiania postawię na Verduma bo kurs lepszy )))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *