Cain Velasquez będzie chciał doprowadzić do walki z Jonem Jonesem w wadze ciężkiej

Harry How & Josh Hedges/Zuffa LLC

Długo oczekiwany powrót do rywalizacji byłego mistrza wagi ciężkiej UFC Caina Velasqueza nastąpi 17 lutego na gali UFC on ESPN 1 w Phoenix. Velasquez zmierzy się na niej z Francisem Ngannou i od tej walki będzie wiele zależało.

Stawka tego pojedynku jest duża zarówno dla Ngannou jak i Velasqueza. Dla Kameruńczyka zwycięstwo z byłym mistrzem byłoby ogromnym sukcesem i przybliżyłoby go do kolejnej walki o pas. Z kolei dla Velasqueza walka z silnym i kowadłorękim Ngannou będzie dużym wyzwaniem zwłaszcza po tak długiej przerwie, kiedy forma byłego mistrza jest wielką niewiadomą. Zwycięstwo w tym starciu otworzyłoby nowe możliwości przed Velasquezem.

CZYTAJ DALEJ

5 thoughts on “Cain Velasquez będzie chciał doprowadzić do walki z Jonem Jonesem w wadze ciężkiej

  1. przy calej mojej niecheci do Jon’a Jonesa, w glebi serca uwazam, ze tylko Cain Velasquez w formie jest w stanie mu spokojnie wtluc, nikt inny 🙂
    Dlaczego tak mysle: 1. presja, ze hej, JJ nie mialby czasu na cudowanie, mialby po prostu mega intensywna walke i by mu sie odechcialo wszystkiego, 2. Cain jako jedyny moflby go wymeczyc. 3. JJ w pierwszej walce wygral z DC tak sobie, w 2giej w sumie do KO przegrywal, a z tego co mowi DC, to Cain go leje na sparingach jak nikt inny.

    Pytanie tylko, czy Cain bedzie mial forme, ma swoje lata i dlugo go nie bylo. Osobiscie zycze mu b.dobrze i moglby isc na emeryture, a ja bylbym spokojny, nie chcialbym go widziec w zlej formie jak np. dostaje od byle goscia. Jesli Ngannou na luzie zniszczy, to wtedy znaczy, ze jest ta moc.. oby! :]

  2. Cain to legenda ale przy całym szacunku do niego jego czas mija. Po takiej przerwie czas nie pyta lata ma już swoje forma JJ w ciężkiej to duża zagadka nigdy nie walczył w ciężkiej ale myśle że w obecnym czasie to JJ był by faworytem dla tego że jest bardziej przekrojowy i nigdy nie panikuje )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *