Cado wypada z KSW 27 rywalem Błachuty będzie Patrick Vallee

Organizacja KSW poinformowała o kolejnej kontuzji zawodnika, która uniemożliwi mu występ na gali KSW 27 – Cage Time. Organizatorzy przygotowali już zastępstwo w postaci Patricka Vellee, który będzie nowym rywalem Rafała Błachuty.

Luiz Cado Simon niestety nie wystąpi na zbliżającej się gali KSW 27 – Cage Time, 17 maja w Ergo Arenie w Gdańsku/ Sopocie. Brazylijczyk doznał urazu w ostatniej fazie przygotowań i musiał wycofać się z pojedynku z Rafałem Błachutą. Nowym rywalem zawodnika No Limits Kwidzyn będzie wszechstronny Francuz Patrick Vallee.

33-letni Paryżanin to przede wszystkim specjalista od walki w parterze. Zawodnik o pseudonimie „Dexter” ma na koncie dziesięć zawodowych wygranych, w tym sześć przez poddanie i trzy przez nokaut.
W swojej zawodowej karierze mierzył się z takimi tuzami europejskiej sceny MMA jak Paul Daley, Siyar Bahadurzada czy David Bielkheden. Udało mu się też stoczyć wyrównany pojedynek z niedawnym pretendentem do tytułu mistrza KSW w wadze półśredniej Danielem Acacio.
Dla młodego Błachuty będzie to dopiero trzeci zagraniczny rywal w karierze i okazja do zanotowania drugiej wygranej w KSW. Jego pojedynek z Francuzem w kategorii półśredniej będzie jednym z dwóch na karcie wstępnej KSW 27 – Cage Time.

Galę KSW 27 – Cage Time z walkami Mameda Khalidova z Maiquelem Falcao i Mariusza Pudzianowskiego z Olim Thompsonem można oglądać na żywo w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, IPLA, UPC oraz www.kswtv.com. Początek transmisji w sobotę 17 maja o godzinie 20:00.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *