Były zawodnik UFC, Paul Kelly aresztowany za rozprowadzanie narkotyków

Dziś została podana informacja o tym, że były zawodnik wagi lekkiej UFC, Paul Kelly został aresztowany i oskarżony o rozprowadzanie twardych narkotyków.

Proceder był w toku jeszcze podczas występów Kelly’ego w organizacji UFC. Oto co Liverpool Echo napisało na ten temat:

„Trzej mężczyźni zostali oskarżeni o przestępstwa narkotykowe i zatrzymani podczas akcji policji, która obejmowała całe hrabstwo Merseyside. Oprócz tego policja zatrzymała także sześciu mężczyzn oraz jedną kobietę za rozprowadzanie narkotyków oraz posiadanie amunicji do broni palnej”.

Paul Kelly był wcześniej członkiem Wolfslair MMA Academy, ale w połowie swojej kariery w UFC postanowił opuścić klub i dołączył do Kaobon Team. Nie udało mu się już odzyskać w nowym teamie  poprzedniej formy i wkrótce po serii porażek i słabszych walk został zwolniony z UFC. Wrócił do walk po ponad rocznej przerwie i pojawił się na karcie walk Super Fight League 2. Niestety pierwsza walka w nowej organizacji zakończyła się porażką przez jednogłośną decyzję z Ryanem Healy.

(fot. sportsnet.ca)

9 thoughts on “Były zawodnik UFC, Paul Kelly aresztowany za rozprowadzanie narkotyków

  1. Dokładnie! Nie byłoby wtedy mowy o kryzysie na Świecie … z narkotyków największe zyski czerpie mafia, zamiast społeczeństwo. Skoro jesteśmy ludźmi wolnymi, powinniśmy mieć prawo wyboru: czy chcemy brać czy nie. Z góry narzucane prawa świadczą tylko o tym, że wolni do końca nie jesteśmy … Liczba osób biorących narkotyki jest i będzie taka sama, gdyby byłyby one legalne … Pewnie następne pokolenia zobaczą to i za jakieś max 50 lat będzie pełen legal, bo na tych dzisiejszych staruchów w rządach na całym Świecie nie ma co liczyć …

  2. Powiedz to tym których brat, siostra, syn lub ojciec zaćpali się na śmierć. Albo ciekawe czy tak samo być mówił gdyby ktoś bardzo Tobie bliski zmarł z przedawkowania. Albo jeszcze inaczej, gdyby jakiś ćpun zaatakował Ciebie albo Twoją dziewczyną i poważnie was ranił albo posadził na wózku lub przykuł do łóżka. Też byłbyś za taką wolnością?

  3. W takim razie alkohol też powinien być zakazany!!! Ilu pijanych kierowców pozabijało niewinnych ludzi? Ilu zmarło z przepicia? Chodziło mi o to, że ludzie i tak będą ćpać i pić i żadne zakazy tu nie pomogą. Skoro tak jest to czemu ludzie mają klepać biedę? Powinno się zalegalizować i edukować społeczeństwo jakie są konsekwencje zażywania. Zakazy były modne za czasów prohibicji, a nie teraz. Poza tym jak już wcześnie wspomniałem, nie byłoby wtedy mowy o jakimkolwiek kryzysie na Świecie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *