Burza wokół decyzji organizacji ACB, która zdecydowała, że nie będzie nawiązywać partnerstwa z marką Nike

Powodem rezygnacji z planowanego partnerstwa między organizacją ACB, a marką Nike jest niechęć do współpracy z firmą promującą środowisko LGBT.

Szybko rozwijająca się i rosnąca w siłę rosyjska organizacja Absolute Championship Berkut założona przez czeczeńskiego biznesmena Mairbeka Khasaieva została mocno skrytykowana przez zachodnie media za decyzję o anulowaniu negocjacji z marką Nike oraz za dosadne słowa szefa organizacji.

Mairbek Khasaiev umieścił na swoim Instagramie wpis wyjaśniający i argumentujący decyzję o anulowaniu partnerstwa z Nike.

— „Kobieta została stworzona dla mężczyzny, a mężczyzna dla kobiety. Czy widzieliście kiedykolwiek zwierzęta uprawiające seks między tą samą płcią? Jeśli pozwolimy na małżeństwa homoseksualne, człowiek stanie się gorszy od zwierzęcia” — powiedział Manny Pacquiao. Po tych słowach, Nike zerwało z nim kontrakt!!! Przyjaciele, przez kilka miesięcy prowadziliśmy negocjacje z Nike nad wprowadzeniem partnerstwa sponsorskiego z ACB, ale po takim zabiegu dyplomatycznym ze strony dobrze znanej marki postanowiłem, że w celu zachowania naszej godności lepiej będzie zakończyć z nimi relacje! Przytoczę do tego jeszcze jedno stwierdzenie — „Czasami diabeł boi się myśli jakie siedzą w głowie pedała.”

Jakie jest Wasze zdanie na temat decyzji organizacji ACB i słów jej szefa Mairbeka Khasaieva?

♦️”Женщины были созданы для мужчин, а мужчины для женщин, вы видели когда-нибудь, чтобы у животных самцы были с самцами, а самки с самками? Если мы разрешим однополые браки, то человек хуже животного” – заявил Мэнни Пакьяо! После этих слов Nike порвал контракт с Менни!!! Друзья, у нас несколько месяцев идут переговоры с Nike о спонсорской поддержке АСВ, после такого демарша со стороны известной фирмы, считаю ниже своего достоинства иметь какие-либо взаимоотношения с оной! Ко всему сказанному добавлю одно выражение – „Порой и черт боится мыслей, что зреют в пи.дор.ской башке” ♦️М.Хасиев♦️

Post udostępniony przez ♦️Mairbek Khasiev♦️ (@mairbek_khasiev)

3 thoughts on “Burza wokół decyzji organizacji ACB, która zdecydowała, że nie będzie nawiązywać partnerstwa z marką Nike

  1. Tylko, że wśród zwierząt seks homoseksualny JEST UZNAWANY przez naukę jako degeneracja, a wśród aspirujących do miana samców przedstawicieli gatunku ludzkiego już jako naturalną orientację. Oczywiście jest to przyczyną lobbowania w tym kierunku. Co do decyzji to szanuję bardzo gdy każdy wybiera prawdę zamiast pieniędzy i sprzeciwia się tej paranoi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *