Bukmacherzy stawiają na Saletę i Pudzianowskiego

Otrzymaliśmy komunikat prasowy dotyczący kursów bukmacherskich na KSW14:

18 września odbędzie się XIV edycja gali „Konfrontacja Sztuk Walki”. Jednym z najciekawszych pojedynków będzie walka Przemysława Salety z Marcinem Najmanem. Starcie ukoronuje toczoną od wielu miesięcy medialną wojnę między rywalami. Na ringu, tego samego wieczoru, zmierzą się również Mariusz Pudzianowski oraz Amerykanin, Eric Esch (Butterbean). Według bukmacherów firmy Star-Typ Sport (STS) faworytami są Saleta oraz Pudzianowski.

Zarówno Saleta, jak i Najman toczyli już wcześniej pojedynki na gali KSW. Kibice sztuk walki doskonale pamiętają przedostatnią galę, na której Najman został spektakularnie pokonany w zaledwie 43 sekundy przez Mariusza Pudzianowskiego. Warto również przypomnieć porażkę Salety na gali KSW VII. Przegrał on przez poddanie (duszenie zza pleców) z Martinem Malchasjanem, zawodnikiem z Białorusi.

Wiele zamieszania wokół starcia Najman – Saleta spowodowała toczona między nimi publiczna awantura. Wcześniej zawodnicy byli przyjaciółmi, dzisiaj są wrogami. O walce mówi się, więc jako o legalnym i sportowym rozstrzygnięciu osobistych porachunków. Przez to pojedynek będzie zarówno wielkim wydarzeniem sportowym, jak i medialnym. Walka stoczy się według zasad MMA (mieszane sztuki walki) w wadze ciężkiej do 120 kg.

Lista sukcesów Salety jest znacząca: był on mistrzem Europy i Polski w boksie zawodowym oraz mistrzem świata, Europy i Polski w kick-boxingu. Natomiast największym sukcesem Najmana jest dwukrotne zdobycie tytułu wicemistrza Polski w kick-boxingu.

Analitycy firmy STS jako zwycięzcę typują Saletę. Kurs na niego wynosi 1.40, z kolei na Najmana 2.50. Odmiennego zdania są natomiast Klienci STS, według których wygra Najman. Z kolei w walce Pudzianowski – Esch bukmacherzy stawiają na Polaka (kurs. 1.50), odwrotnie do Klientów, którzy przewidują zwycięstwo Amerykanina.

Postawione 100 zł

Wygra Przemysław Saleta – 123,30 zł                Wygra Marcin Najman – 219,60 zł

Wygra Mariusz Pudzianowski – 132,30 zł             Wygra Eric Esch – 198 zł

One thought on “Bukmacherzy stawiają na Saletę i Pudzianowskiego

  1. „Analitycy firmy STS jako zwycięzcę typują Saletę. Kurs na niego wynosi 1.40, z kolei na Najmana 2.50. Odmiennego zdania są natomiast Klienci STS, według których wygra Najman. ”

    czy autor ma pojecie o zakladach bukmacherskich?

    „Analitycy firmy STS jako zwycięzcę typują Saletę. Kurs na niego wynosi 1.40, z kolei na Najmana 2.50. Klienci STS ocenili zakład na Najmana na bardziej korzystny ” – to ma sens. to oryginalne nie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *