Buakaw Banchamek podpisał kontrakt na sześć walk z Kunlun FC

Buakaw

Buakaw Banchamek jest prawdopodobnie jednym z największych nazwisk sportów walki w Azji i dlatego jedna z organizacji podpisała z nim kontrakt.

Rekord stoczonych walk w Kickboxingu o wartości 309 walk i 256 zwycięstw mówi sam za siebie dlatego nie dziwi, że Kunlun Fight Championship podpisało z Buakawem kontrakt na sześć walk. Same negocjacje z menadżerami zawodnika trwały trzy miesiące, a pierwsza walka Buakawa w Kunlun Fighting Championship odbędzie się w sierpniu.

Poniżej wypowiedź dyrektora marketingu Kunlun Fighting Championship, Ali Elezzabi na temat podpisania kontraktu z Buakawem Banchamekiem.

„Buakaw to wielkie nazwisko w świecie Kickboxingu. On ma bardzo wielu fanów w całej Azji i dlatego zależy nam, aby walczył w Kunlun FC. Cieszymy się, że będzie reprezentował naszą organizację. Wybrał kontrakt z nami pomimo wielu innych ofert składanych przez różne organizacje, ale Kunlun FC sprosta jego potrzebom i oczekiwaniom.”

Oto komentarz Buakawa w kwestii jego nowego kontraktu:

„Bardzo się cieszę z podpisania kontraktu z Kunlun FC. Nie jestem obcy dla Chin i będę starał się zachwycić swoich fanów dając im dobre show.”

5 thoughts on “Buakaw Banchamek podpisał kontrakt na sześć walk z Kunlun FC

  1. Ciekawy zawodnik ma duże wahania formy np. dwie ostatnie wygrane z chińczykami kontrowersyjne a nigdy wcześniej o tych zawodnikach nie słyszałem.Natomiast Steve Moxona który z RVR ostatnio przegrał dość wyrównany pojedynek zbił na kwaśne jabłko wcześniej w K-1 dostał na punkty od Enriki Kehla boksem którego wcześnie ostro zlał w Muay Thai.Ciekawie wyglądają jego walki choć nie dąży do nokautu.Swoją pozycję przede wszystkim zawdzięcza temu że dawno temu zlał Masoto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.