Bronić pasa, czy unifikować?

(mmamania.com)

Można by zakładać, że Jake Ellenberger dostanie szansę walki o tymczasowy pas mistrzowski wagi półśredniej. Niekoniecznie.

A to dlatego, że obecny tymczasowy mistrz, Carlos Condit czeka na wieści od Georgesa St. Pierre na temat rehabilitacji kolana. Jeśli Condit miałby czekać do końca roku na St. Pierre’a, to pewnie wolałby wcześniej powalczyć. Tyle, że rehabilitacja GSP idzie lepiej, niż się spodziewano i możliwe, że kontuzjowany mistrz wróci do klatki szybciej, niż się spodziewano. Condit wyjaśnia:

„Wszystko zależy od grafiku rehabilitacji Georgesa. Jeśli nie wróci do listopada/grudnia to pewnie wezmę jakąś walkę. Będę miał wtedy 3-4 miesiące, żeby się przygotować do walki w połowie roku, a potem tyle samo, żeby się przygotować na GSP. Jeśli natomiast wróci wcześniej, to po prostu poczekam.”

Condit miał walczyć rewanż z Nickiem Diazem, ale odeszła mu na to ochota po aferze z marihuaną. Możliwym przeciwnikiem zatem wydaje się typowo Ellenberger. Zawsze zostaje też zwycięzca walki Josh Koscheck vs. Johny Hendricks z UFC on Fox 3. Robi się ciekawie.

2 thoughts on “Bronić pasa, czy unifikować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *