„Brock Lesnar wyciska ponad 270kg na klatkę”

Powiedział stary dobry kolega Brocka z czasów Pro-wrestlingu Kurt Angle.
„Bardzo szanuję Brocka. Myślę, że ma on szansę w walce z każdym. Nie zdajecie sobie sprawy jak silny i atletyczny on jest, do czasu gdy nie wejdziecie z nim do ringu. Sparowałem z nim na zasadach prawdziwego wrestlingu. Nie zamierzam powiedzieć kto wygrał, ale byłem bardzo zadowolony z wyniku tego sparingu. Ale jestem dużo bardziej doświadczonym zapaśnikiem. Brock jest najlepszym atletą wagi +250 funtów jakiego widziałem kiedykolwiek w życiu. On portafi wycisnąć na ławce ponad 270kg, i zrobić przysiad z ciężarem 450kg. Ten facet to zwierzak, więc nigdy nie możecie mówić, że jest bez szans. On ma zawsze szansę, i wiesz co on potrafi przyjąc cios. Oczywiście był już powalony po ciosie, oraz skończony uderzeniami, ale on potrafi przyjąć cios. Ten gośc to zwierzak i za każdym razem życzę mu wygranej.”

Dodatkowo Kurt Angle zagra w filmie Warrior, w którym wcieli się w postać pewnego rosyjskiego zawodnika MMA który zaczyna od zera. Podobno będzie to produkcja oparta na karierze Fedora Emelianenko.

18 thoughts on “„Brock Lesnar wyciska ponad 270kg na klatkę”

 1. Dokładnie-w takim razie Pudzian powinien być zawodnikiem czołowki europejskiego mma,jest jeszzce silniejszy od Lesnara-a tymczasem pudzian obskakuje na sparingach od o połowe mniejszych chłopakow od siebie,w ringu tez nie idzie mu nawet przecietnie,wiec o czym mowa…zresztą po co Lesnar bierze sie za mma,skoro przez 30minut show udawanej walki dla hali pełnej ogłupiałych Amerykańców dostaje okrągły milion dolarow??PS:tez az ciezko mi uwierzyc w 450kg w przysiadzie…

 2. „…Sparowałem z nim na zasadach prawdziwego wrestlingu. Nie zamierzam powiedzieć kto wygrał, ale byłem bardzo zadowolony z wyniku tego sparingu. Ale jestem dużo bardziej doświadczonym zapaśnikiem…”

  Dobry jest ;d Nikt się nie domyśli, kto wygrywał 🙂

 3. 450 kg to jest możliwe,brock przecież trenował biegając pod górke obok chaty,z palem drewna na plecach ważącym 100 kg! I pod górkę… -,- Ten koleś jest hardcore strong,czekam na walke z Alistairem!! To będzie hardcore,najbardziej ciekawa walka dla mnie w tym roku.

 4. Klasyczny koleżeński lans… choć mnie śmieszy takie pieprzenie”Sparowałem z nim na zasadach prawdziwego wrestlingu. Nie zamierzam powiedzieć kto wygrał, ale byłem bardzo zadowolony z wyniku tego sparingu. Ale jestem dużo bardziej doświadczonym zapaśnikiem”.”(…)ale on potrafi przyjąć cios”. Hehehe żenujący lans skończonej (czy chce czy nie chce) gwiazdki UFC… ;)Mam nadzieję, że Chemiczny Ali odseparuje tego dewianta od świadomości 😉 Ciekawie się zapowiada walka tak ewidentnie „podrasowanych” kolosów-fighterów 😉

 5. Panowie… Kurt oczywiście przesadził. Fakt, że Brock to kawał zwierzaka, ale te rekordy naciągane mocno. Kurt chciał podkreślić jak silny fizycznie jest Brock, będąc przy tym bardzo zwinnym. Który ponad 120 kilogramowy mięśniak jest tak sprawny, zwinny i gibki jak Lesnar. To mistrz 1 dywizji NCAA, zapasy ma więc fantastyczne + fizycznie potwór.
  Pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest silniejszy od Aliego (nie sugerujcie się jego filmami na youtubie jak przenosi jakieś walizki). Siła to czynnik genetyczny z tym trzeba się urodzić, być tzw. „grubokostnym”. Zobaczcie na wielkie pięści Brocka, tego nie da się wyćwiczyć od tak. Ali w przeszłości występował w 205. Ma przeciętny szkielet na który wpakował mnóstwo mięsa. Liczę na kapitalną walkę w grudniu. Ciężko mi mówić o szansach. Obaj mają podejrzane szczęki. Będą grzmoty, dwaj najlepiej zbudowani zawodnicy MMA na świecie. Jak przyprą do siatki to oktagon nie wytrzyma.
  Może komuś będzie się chciało przeczytać. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *