Brock Lesnar vs. Alistair Overeem na grudniowej gali UFC!

(ten screen przemawia sam za siebie)

Wygląda na to, że UFC doszło w końcu do porozumienia z Alistairem Overeemem. Jak podaje Dana White za pomocą swojego Twittera, Overeem stoczy pojedynek z Brockiem Lesnarem 30 grudnia w Las Vegas. Dla Holendra będzie to pierwszy pojedynek w UFC, zaś dla Amerykanina będzie to powrót po dość długiej przerwie.

Niestety najprawdopodobniej oznacza to, iż nie zobaczymy już Reema w K-1 czy DREAM, co bez wątpienia jest wielką stratą. W końcu, ma on nierozstrzygnięte porachunki z Badrem Harim. Trzeci pojedynek z Bad Boyem byłby na pewno wspaniały. Jednakże, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło; Alistair na pewno stoczy parę ciekawych walk w UFC. Tym bardziej, że pojedynek z Brockiem Lesnarem ma być pojedynkiem o możliwość walki o pas. Co znaczy, że wygrany walki Lesnar – Overeem zmierzy się o pas wagi ciężkiej ze zwycięzcą starcia  dos Santos – Velasquez.

65 thoughts on “Brock Lesnar vs. Alistair Overeem na grudniowej gali UFC!

  1. Slu to fakt jakby Overeem zdobył pas UFC to na pewno zapisał by nie złą kartę w historii ale tak się nie stanie Cain i Cigano zjedli by go razem z rękawicami, ale przecież tytuły nie są najważniejsze liczy się to co człowiek ma w sercu i głowie ty za pewno masz jajecznice zamiast mózgu 😉

  2. Yoshi-dzięki Ci wielkie za Twoją zj**** dla slu bo już coraz większe miałem obawy przed czytaniem komentarzy,że np przy jakimś artykule o GSP spotkam komentarz:”GSP zabiłby ruska w 5 sekund chociaż jest o połowe mniejszy,ruske beirze sterydy”.A co do samej walki, to wreszcie będe mogł się przekonać co większość z Was widzi w Overeemie, bo ja szczerze mówiąc nie ejstem ani troche przekonany do jego wielkich umiejętności w klatce, no ale będzie miał okazję udowodnić coś takim jak ja:).Tyle, że sprawa jest pokręcona, bo Lesnar…on i te jego tajemnicze choroby z nikąd,zerowa kondycja w ostatniej walce…jego nie uważam za wojownika, ani nawet za prawdziwego zawodnika mma. tylko wyczynowego sportowca, który próbował czegoś nowego(moim zdaniem niepotrzebnie,ale pewnie sporo kontrowersji to wzbudzi;] )i przecholował z dopingiem.Tym nie mniej, co by o nim nie mówić, szczęsliwie czy nie, mistrzem cięzkich w UFC był,wiec zawsze bedzie groźnym przeciwnikiem.A tak poza tematem, skoro Dana przeciągnął Overeema i Diaza to zanosi się na rychły upadek prawdziwego mma poza UFC w stanach,trochę szkoda,ale takie prawa rynku.

  3. owszem,ale overeem ma 0 techniki zapaśniczej,on tylko ufa w swą siłę fizyczną,a lesnar jest silniejszy od overeema.Overeem podniesie na ławce ok.190kg,na martwy ciąg 300kg,a lesnar na ławce ok.270kg,a na martwy ciąg ok.360kg,a przysiad 450kg,więc 1 osiłek vs 2 osiłek,wygra silniejszy i szybszy-lesnar,overeem jest wolny jak czołg,ma tylko mordercze kolana znienacka i gilotynę jak ktoś mu w nią wejdzie….lesnar g&p,obijanie w parterze,techniki poddawania.

  4. fedor by załatwił gsp,shieldsa no i….hendo,bo przegrał ze sędzią,nie z hendo.Fedora stać na lepsze niż nam się wydaję,więc wiem,że z Monsonem będzie albo Fedor decyzja/tko,a co do lesnar albo tko/poddanie,aha overeem ma szklaną szczękę,obejrzyj se walkę z kharitonovem,to,że ma większe bice,to nie znaczy,że szczękę twardszą,a werdum znokautował tylko 2 razy gonzagę i to w parterze,brandona vere i ebenezera fontes braga,z kat.lhw i to wypalonego,fedor by go w rewanżu znokautował albo wypunktował,jak uda mu się wrócić do USA w 2012,niech 1 rewanż to będzie werdum,potem silva,hendo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *