Brock Lesnar przejdzie okres testów antydopingowych USADA przed powrotem do UFC

Ethan Miller/Getty Images

Były mistrz wagi ciężkiej UFC, Brock Lesnar wróci do rywalizacji w Oktagonie, ale najpierw będzie musiał przejść okres wzmożonych testów antydopingowych USADA.

Ostatni raz widzieliśmy Brocka Lesnara (5-3, 1 NC) w Oktagonie podczas jubileuszowej gali UFC 200 w lipcu 2016 roku. Były mistrz zmierzył się wtedy z Markiem Huntem, którego pokonał przez jednogłośną decyzję, ale niedługo po walce wynik został zmieniony na nierozstrzygnięty ze względu na oblane testy antydopingowe Brocka. nie rywalizował w ośmiokącie, ponieważ nie zaliczył testu narkotykowego dla UFC 200.

Lesnar został wówczas ukarany grzywną w wysokości $250,000 dolarów oraz rocznym zawieszeniem. Po sześciu miesiącach zawieszenia Lesnar ogłosił, że zakończył karierę MMA i wraca do WWE.

Brock Lesnar był obecny na gali UFC 226 na której Daniel Cormier pokonał Stipe Miocica zostając mistrzem dwóch kategorii półciężkiej i ciężkiej. Zaraz po walce, Cormier zaprosił Lesnara do Oktagonu i wyzwał go na pojedynek.

Lesnar oczywiście zaakceptował wyzwanie na pojedynek o którym mówiło się już od pewnego czasu. Zanim jednak dojdzie do tej walki, Brock Lesnar musi przejść standardową procedurę testów antydopingowych dla nowych i powracających zawodników do organizacji UFC. Testy mają potrwać sześć miesięcy, co pokryje się z zaległym okresem półrocznego zawieszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *