Brock Lesnar przedłużył kontrakt z WWE na kolejne 2 lata

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Brock Lesnar podpisał dwuletnie przedłużenie kontraktu z WWE, co oznacza dla niego zatrudnienie w organizacji aż do WrestleMania 31 w 2015.

Jeśli ostatnie oświadczenie Dany, jak niewiele brakło, żeby doszło do walki Brock Lesnar vs Fedor Emelianenko, rozpaliło Waszą wyobraźnię, to niestety wygląda na to, że walka marzeń tam właśnie pozostanie.

Po porażce z Alistairem Overeemem na UFC 141 w grudniu 2011, Lesnar ogłosił koniec kariery w MMA, mówiąc: „Dziś wieczorem iwidzicie mnie po raz ostatni w octagonie… Brock Lesnar oficjalnie odchodzi na emeryturę.”

Zaraz potem Lesnar podpisał kontrakt z WWE, gdzie do spółki z Johnem Cena i Triple H podnosił oglądalność show.

12 thoughts on “Brock Lesnar przedłużył kontrakt z WWE na kolejne 2 lata

  1. Leśniar nadaje się tylko do udawanego show. Próby zrobienia z niego „miszcza” na niewiele się zdały. Brak mu serca do walki. Od razu dziwne było, że tak szybko dostał walkę o pas. No i teraz jest tam gdzie jego miejsce. Amen

  2. Dla każdego przeciwnika wyjście z pod takiego cielska jest wyzwaniem.
    Ale Fedor by go pokonał w stójce.

    Brok Nigdy nie był zawodnikiem na miarę czołówki UFC to reklama go tam zawiodła nie zwycięskie walki

  3. mylicie sie drodzy koledzy.obejrzyjcie sobie treningi lesnara jak przykładał sie do tego co robił,ale po chorobie stał sie innym zawodnikiem,stracił najwazniejszy jego atut,agresja i pewnosc siebie.a co do walki z fedorem to mysle ze poskładał by fedora bo nie wierze ze wstał by z pleców po obaleniach brocka.moze kiedys ale teraz fedor jest cieniem siebie samego

  4. Przecież Lesnar był mistrzem wagi ciężiej UFC więc skąd wątpliwości czy był dobrym zawodnikiem ? W czasie swojej drugiej walki z Frankiem Mirem był według mnie najlepszy na świecie. Gdyby nie choroba myślę że dalej walczyłby dla UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *