Brock Lesnar kończy karierę

W wywiadzie po walce Brock powiedział:

Czapki z głów dla Alistaira Overeema. Chciałbym podziękować wszystkim moim sparingpartnerom, mojej żonie, mojej rodzinie. Miałem bardzo trudne kilka lat walczyłem z chorobą i hm… Chcę to powiedzieć oficjalnie, dzisiejsza walka była moją ostatnią, ostatni raz widzicie mnie w oktagonie.

Chcę podziękować wszystkim. Brock Lesnar oficjalnie przechodzi na emeryturę. Obiecałem żonie i dzieciom jeżeli wygram tą walkę to kolejna walka o tytuł będzie moją ostatnią, ale przegrałem. Wszyscy byliście wspaniali. Alistair… to była przyjemność.

53 thoughts on “Brock Lesnar kończy karierę

  1. k: jeśli Brock rozbił mu nos w stójce…co zrobi mu JDS?roztrzaska go na kawałki,szkoda bo mógłby jescze powalczyć,ale już w maju przed operacją mówił że jeszcze kilka walk i koniec,stało się tak że się wypalił i przegrał,każdy kto myśli o emeryturze,przegrywa wiemy to po Crocopie czy też Fedorze,ale Fedor jest w o niebo lepszej formie niż Crocop

    Co ty bredzisz? Czy myślisz że Overeem, mistrz K-1 skądinąd, nagle zapomniał co to jest dobra garda i walka w stójce? To była taktyka aby nie dać się wywrócić, inną miał na Werduma, inną na Lesnara, a jeszcze inną będzie miał na JDS… W końcu Overeem doświadczeniem góruje nad większością, więc zawsze coś wymyśli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *