Britain Hart po drugiej wygranej w tym roku jest otwarta na łatwą walkę z Pearl Gonzalez

Photo by Alex Menendez/Getty Images

Amerykanka szuka kolejnych wyzwań.

Bez wątpienia Britain Hart jest jedną z zawodniczek znajdujących się na najsilniejszej fali wznoszącej w 2021r. W tym roku 31-latka pokonał Paige VanZant i Jenny Clausius co sprawiało, że staje się coraz bardziej liczącą zawodniczką rywalizującą w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship.

W jednym z wywiadów po gali oznaczonej numerem 19, Hart powiedziała, że jej zdaniem Pearl Gonzalez, która kiedyś rywalizowała w UFC, jest najgorszą zawodniczką jaka mogła zaprezentować się w ringu BKFC a jej walka z Sigala była nudnym widowiskiem. Briatin uważa, że z łatwością pokona Gonzalez i chciałaby, by ta łatwa walka była main eventem jednej z gal BKFC.

31-latka jest zadowolona z tego, że rywalizuje w sporcie, w którym spory mogą być rozwiązane w ringu bez żadnych późniejszych konsekwencji. Cieszy się, że zdaniem wielu jest pojedynek z Jenny Clausius był walką wieczoru gali BKFC 19. Zapytana o to, kto jej zdaniem jest zawodniczką, która w 2021r. najbardziej poprawiła swoje notowania, wskazała na siebie, jako argument podając klasę pokonanych rywalek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *