Brian Stann i Wanderlei Silva nie spotkają się na UFC 130

(fot. internet)

Pomimo krążących informacji o zapowiadanej walce w wadze średniej na UFC 130 pomiędzy Brian’em Stann’em a Wanderlei’em Silvą okazuje się, że  tej walki nie dojdzie i obaj panowie nie podpisywali kontraktu na ten pojedynek.

Informacje taką podał serwis MMAFighting.com, który rozmawiał ze źródłem bliskim organizacji UFC.

„Walka nie została nigdy podpisana a Silva poinformował nas, że nie zdąży się wyleczyć na tyle szybko aby zawalczyć na tej gali.”

UFC 130 ma odbyć się 28 maja w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas.

Stann będzie mógł zawalczyć na tej gali jeśli tylko dostanie odpowiedniego przeciwnika. Ostatnio walczył w oktagonie 1 stycznia na UFC 125 – Resolution, gdzie pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Chrisa Laben’a. To była jego druga walka w kategorii średniej oraz drugie zwycięstwo z rzędu.

Silva w ostatniej walce zwyciężył przez jednogłośną decyzję z Michael’em Bispingiem na UFC 110. Dalsze starty w walkach zostały wykluczone przez operację kolana, którą przeszedł w lipcu. Walka z Bisping’iem była dla Silvy debiutem w kategorii średniej UFC.

Wiadomość, że ta walka nie odbędzie się stawia znak zapytania przy informacji o walkach między Quinton’em „Rampage” Jackson’em a Thiago Silva oraz Frankiem Mir’em a Roy’em „Bug Country” Nelsonem. Musimy zatem czekać na dalszy rozwój wydarzeń oraz informacje ze strony  UFC.

One thought on “Brian Stann i Wanderlei Silva nie spotkają się na UFC 130

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *