Brian Ortega vs Chan Sung Jung walką wieczoru gali UFC Fight Night planowanej na październik

Walka w wadze piórkowej pomiędzy Brianem Ortegą a Chanem Sung Jungiem znanym również jako „Koreański Zombie” została oficjalnie ogłoszona jako walka wieczoru karty UFC Fight Night zaplanowanej na 17 października.

Lokalizacja gali pozostaje jeszcze do ustalenia, ale „Fight Island” na wyspie Yas w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest potencjalnym gospodarzem.

Do walki między tymi dwoma zawodnikami miało dojść w Pusan w Korei w grudniu zeszłego roku. Walka została odwołana ze względu na kontuzje kolana Ortegi. „Koreańskie Zombie” zmierzył się z Frankie Edgarem i wygrał walkę przez TKO w pierwszej rundzie.

Brian Ortega (14-1, 1 NC) swoją ostatnią walkę stoczył w grudniu 2018 roku, kiedy zmierzył się z ówczesnym mistrzem Maxem Hollowayem. „Błogosławiony” obronił pas wygrywając przez TKO (interwencja lekarza) w czwartej rundzie, co dało Ortedze pierwszą porażkę w jego karierze. Wcześniej „T-City” był niepokonany w walkach m.in. z Frankie Edgarem, Cubem Swansonem, Renato Moicano.

Chan Sung Jung (16-5) ma za sobą dwie wygrane. Ostatnią walkę stoczył w grudniu 2019 roku, kiedy to pokonał Frankie Edgara przez TKO w pierwszej rundzie, a wcześniej w takim samym stylu pokonał Renato Moicano.

Poniżej aktualna karta walk gali UFC Fight Night: Ortega vs. The Korean Zombie

Walka wieczoru
145 lbs.: Brian Ortega vs. Chan Sung Jung

Zapowiedziane walki
125 lbs.: Jessica Andrade vs. Katlyn Chookagian
125 lbs.: Gillian Robertson vs. Poliana Botelho
185 lbs.: Krzysztof Jotko vs. Makhmud Muradov
205 lbs.: Jimmy Crute vs. Modestas Bukauskas
170 lbs.: Claudio Silva vs. Muslim Salikhov
185 lbs.:John Phillips vs. Jun Yong Park
155 lbs.: Magomed Mustafaev vs. Renato Moicano
170 lbs.: Claudio Silva vs. Muslim Salikhov

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *