Brian Bowles vs Takeya Mizugaki na UFC 132

(mmamania.com)

Wygląda na to, że Dominck Cruz i Urijah Faber będą mieć konkurencję dotyczącą walki wieczoru na UFC 132 – a to dlatego, że były mistrz WEC Brian Bowles i jeden z najbardziej ekscytujących zawodników wagi koguciej, Takeya Mizugaki, potwierdzili ustnie chęć walki.

Bowles – zgodnie ze słowami Dany White’a – odzyska tytuł, pod warunkiem że pokona Mizugakiego. Bowles zacząć swój marsz po pas od poddania Damacio Page w pierwszej rundzie swojego debiutu w octagonie na UFC on Versus 3: „Sanchez vs. Kampmann” w marcu. Przed tym zwycięstwem, Bowles miał ponad roczną przerwę od zawodów, lecząc w tym czasie różne kontuzje.

Mizugaki również zaczął debiut w octagonie od zwycięstwa na ostatniej gali Versus, pokonując niejednogłośną decyzją Reubena Durana. Poprzednie dwie walki przegrał – przed poddanie z Faberem w listopadzie 2010 i decyzją ze Scottem Jorgensenem w grudniu 2009.

Na UFC 132 zobaczymy pojedynek mistrza wagi koguciej Dominicka Cruza z jego odwiecznym wrogiem, Urijah Faberem. Ponadto, w „Mieście Grzechu” pokażą się też Wanderlei Silva i Chris Leben. Spodziewane są walki: Melvin Guillard vs. Shane Roller, George Sotiropoulos vs. Evan Dunham i Dennis Siver vs. Matt Wiman.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *